Search
Yataş

Markalar

Yataş Grup marka çatısı altısı altında konumlanan markalar; marka kişiliği, ürün çeşidi, ürün tarzı, satış noktası, hedef kitle ve tüketici beklentilerine dayalı olarak sınıflandırılmıştır.

Yataş Grup, bugün Enza Home ve Yataş Bedding konsept mağazalarıyla tüketicilerine hizmet verir. Yataş Bedding mağazaları; yatak, baza, başlık, yastık yorgan ve renkli ev tekstili ürünlerinin bir arada satıldığı, mağaza m2’si 250-550 m2 arasındaki kurumsal satış noktalarıdır. Enza Home mağazaları; mobilya, aksesuar ve Yataş Bedding ürünlerinin bir arada satıldığı, mağaza m2’si 1500-3000 m2 arasındaki kurumsal satış noktalarıdır.

Yataş Grup, Yataş Project markası ile otelden hastaneye, yurttan misafirhaneye kadar tüm işletmelerde anahtar teslim, tasarım ve uygulamalara imza atar. İşletmelerin oda, lobi, toplantı salonu gibi alanlarında müşterilerine özel tasarımlarla kurumsallığı kaliteyle bütünleştirir.

Türkiye’de markalı mobilya firmaları harici pazarlardaki müşteri potansiyelinden pay almak ve kaliteyi uygun fiyata tüketicilere sunmak için Yataş Grup, alt markası Puffy ile hizmet verir. Puffy, yatak ve ev tekstili ürünleri ile mobilya ve yatak ürünlerinin satıldığı çeşitli mağazalarda corner olarak bulunur.