Search
Yataş

Başvuru Ve İşe Alım

Başvuru Süreci

Güncel özgeçmişlerinizi, sitemizin ‘Açık Pozisyonlar’ bölümü,  ve / veya kariyer.net / Linkedin aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz. Size en yakın perakende mağazamız veya İnsan Kaynakları Birimimiz ’den alacağınız iş başvuru formumuzu doldurarak, kendinize uygun bulduğunuz pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız İK tarafından mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Özgeçmişleriniz veri tabanımızda 1 yıl boyunca saklanır ve değerlendirmeye açık tutulur.

İşe Alım Süreci

Yataş Grubu’nda işe alım süreci, “Doğru İşe Doğru İnsan” prensibine uygun olarak personel seçme ve yerleştirme işlemlerinin hatasız yürütülmesini kapsamaktadır. İş başvurusunda bulunan deneyimli ya da yeni mezun adaylar; ilgi alanları, eğitimleri ve yetkinlikleri doğrultusunda değerlendirilmektedir. İlgili pozisyonun gerekleri dikkate alınarak öğrenim, deneyim, yabancı dil bilgisi vb. kriterler ve iş görüşmelerinde gözlenen kişisel nitelik ve yetkinlikler adayın seçiminde önemli rol oynamaktadır. Tüm adaylara güvenilir ölçme ve değerlendirme araçları uygulanarak başvurdukları göreve ve kurum kültürüne uygun olup olmadıkları ölçümlenmektedir. Mülakatlar sonucu yapılan değerlendirmelere bağlı olarak olumlu bulunan adaylar için referans araştırmaları gerçekleştirilir. Tüm değerlendirmeleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alım işlemleri yürütülür. İşe yerleştirilemeyen adayların başvuruları 1 yıl boyunca veri tabanımızda saklanır ve adaylar, sonuçlar hakkında bilgilendirilir.

Oryantasyon

İşe yeni başlayan her çalışana; YATAŞ ’ı, değerlerini, çalışma kurallarını, iş kurallarını ve prosedürlerini, çalışma arkadaşlarını, çalışma ortamını, haklarını, görevi ile ilgili tüm konuları anlatan ve kendisini bilgilendiren, işi ve işyeri ile uyum sürecini hızlandıran oryantasyon programı uygulanır. Şirketimizde deneme süresi 2 aydır.

Kurum İçi Referanslar


İş Deneyimleri


Eğitimler


Staj, Kurs ve Seminerler


Yabancı Diller


Referanslar

Referanslar


Bilgisayar Bilgisi

Başvurulan Pozisyon

Talep Edilen Ücret(Brüt/Ay)

Mümkün Olan En Erken Çalışmaya Başlama Tarihi