KATEGORİLER

Pamuk

Toplam 2 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 2 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Bebek Yorgan
(4 Yorum)

%100 Pamuk kumaşı ve pamuk elyafı ile terlemeyi azaltarak yumuşak ve rahat bir uyku sağlıyor.

%100 Pamuk kumaşı ve pamuk elyafı ile terlemeyi azaltarak yumuşak ve rahat bir uyku sağlıyor.

%50
574,89 TL
287,45 TL
Yorgan
(8 Yorum)

Doğal pamuk yapısı ile yumuşaktır.Terletmeyi azaltmaktadır.Kumaş rengi beyaz, biye rengi pembedir. %100 pamuk dolguludur. 4 mevsim kullanıma uygundur.

Doğal pamuk yapısı ile yumuşaktır.Terletmeyi azaltmaktadır.Kumaş rengi beyaz, biye rengi pembedir. %100 pamuk dolguludur. 4 mevsim kullanıma uygundur.

%15 indirim!
%50
1.092,39 TL
464,28 TL
%15 indirim!
%50
İncele

Pamuk

Pamuk yorgan modelleri sizlere bulutlara sarılma deneyimini yaşatıyor. Yumuşak ve sağlıklı bir uyku deneyimi için pamuk yorganlar Yataş Bedding' te.

Yataş, rahat ve verimli uyku için yenilikçi prensibiyle tasarlanmış pamuk yorganlar daha dinç bir bedenle uyanmanıza katkı sağlıyor. Bu alanda geliştirdiği teknolojiler ile en kaliteli pamuk yorgan modellerini bünyesinde bulunduran Yataş Bedding, insan sağlığını kötü etkileyecek materyalleri asla ürünlerinde barındırmıyor. Yataş Bedding, ürettiği yorganlar ile yataktaki rahatlığı en üst seviyeye çıkarmayı hedeflerken aynı zamanda ürünleriyle uzun ömürlü kullanım deneyimi sunuyor.

Pamuk Yorgan Modellerinin Rahatlığı ile Tanışın

İş trafiği, okul, sınavlar, hayat koşturmacası ve buna benzer bin türlü stres ve endişe barındıran aktiviteler hayatın bir parçası. Gün sonunda bastıran yorgunluk hissini, sizi ancak kaliteli bir uykuyla buluşturacak doğru ürünlerle atabilirsiniz. Yataş Bedding pamuk yorgan modelleri işte bu noktada devreye giriyor. Dinlendirici hissiyatı ve yumuşacık pamuklu yapısıyla bedeniniz kendini sağlıklı bir şekilde sabaha hazırlıyor. Yataş Bedding'in ürettiği yorgan modelleri 4 mevsim terlemeyi azaltan doğal pamuk yapısı ile öne çıkıyor. Nefes alan yorganlar, uykuda ter problemini minimuma indiriyor. Tek kişilik, çift kişilik ve çift kişilik XL olarak üretilen yorgan modelleri yüzde 100 pamuk dolguya sahip. Dokuma sırasında doğallığını koruyabilen Yataş Bedding pamuk yorganlar, yumuşacık hislerinin yanında havayı içlerine hapsetmeleri ile öne çıkıyor; maksimum ısı yalıtımı sağlıyor. Böylelikle kış boyu size sıcacık bir uyku deneyimi sunuyor. Yataş Bedding bebekler için de sağlıklı pamuk yorganlara imza atıyor. Pamuk kumaşı ve pamuk elyafı ile birlikte bu yorganlar bebeğinize rahat bir uyku deneyimi sağlıyor. Terletmeyi azaltarak 4 mevsim kullanım imkanı sunmaktadır. Kumaş rengi beyaz, biye rengi pembe olan pamuk yorgan ile hem tarzınızı oluşturabilir hem de keyifli uykularınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Kaliteli Yorgan Arayanların Vazgeçilmezi

50 yılı aşkın deneyimlerini geleceğe yön veren tasarımlar ile birleştiren Yataş Bedding'in pamuk yorgan modelleri uyku düzeninizin iyileşmesi için özel olarak tasarlanıyor. Uykunun sağlığa etkisi düşünüldüğünde ürün seçiminde titiz davranılmalıdır. Yataş Bedding tüm uyku ürünleri ve pamuk yorgan çeşitleri, son teknolojiler ışığında, sağlık ve konforunuz göz önünde bulundurularak üretiliyor. 4 mevsim kullanıma uygun olması ile sıcak havalarda terletmeme özelliğine sahiptir. %100 pamuk dolgulu ürünün kumaş rengi beyaz, biye rengi pembedir. Sade ve şık duruşu ile görsel zevklerinize de hitap ediyor. Pamuk yorgan fiyatları ile de her bütçeye hitap eden Yataş Bedding, fiyat/performans açısından kullanıcılardan tam not almaya devam ediyor. Yıllar boyunca kullanıma uygun sıcacık yorgan modellerini üstün kalite ödülüne sahip olan Yataş Bedding'te bulabilir, Yataş güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.