KATEGORİLER

Anti-Stress

Anti stress yorganlar sizi ertesi güne hazırlıyor. Vücudunuzda biriken statik elektiriği çeken anti stress yorgan modelleri ile stresten kurtulabilirsiniz.

Anti-Stress

Toplam 2 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
Filtreler
Group 2
Group 3
Yorgan
(2 Yorum)

Üstün Uyku Deneyimi

Üstün Uyku Deneyimi

%15 indirim!
505,89 TL
429,90 TL
%15 indirim!
%0
İncele
Yorgan
(3 Yorum)

Kumaşın içinde yer alan karbon teller sayesinde gün boyu vücutta biriken statik elektriği alır. Güne daha huzurlu ve zinde başlamayı sağlar.

Kumaşın içinde yer alan karbon teller sayesinde gün boyu vücutta biriken statik elektriği alır. Güne daha huzurlu ve zinde başlamayı sağlar.

%5 indirim!
%50
977,39 TL
464,27 TL
%5 indirim!
%50
İncele

Anti-Stress

Yataş Bedding hak ettiğiniz kesintisiz ve huzurlu uykuya erişin diye yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Uykusuzluğun altında yatan asıl sebep gün içerisinde farkında olmadan vücuda yüklenen statik elektriktir. Uyku uzmanı Yataş Bedding teknolojiyle konforu buluşturduğu anti-stress yorgan ile vücudunuzda oluşan kötü elektriği uyurken atmanıza imkan tanıyor. Tek ve çift kişilik seçenekleriyle ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda anti-stress yorgan modelleri kaliteden ödün vermeyen Yataş Bedding'te uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

 

Anti-Stress Yorgan İle Stresli Gecelere Elveda

 

Çağımızın en büyük sorunlarından biri stres ve buna bağlı uyku sorunları... Tüm gün aynı anda birçok sorunla başa çıkmaya çalışırken vücudunuzu dinlemeyi unutuyor olabilirsiniz. Siz kendinizi ihmal etseniz de Yataş Bedding sizi ihmal etmiyor. Ürünlerinde konforu her zaman üst noktada tutan Yataş Bedding özenle tasarladığı strese iyi gelen yorgan modelleri, uyku kalitenizi artırırken günün stresini üzerinizden almayı başarıyor. Özel bir sistemle dizayn edilen anti-stress yorganlar, içinde bulunan karbon teller ile statik elektriği almaya yarıyor ve size huzurlu uykuyu vaadediyor. Stabil üretiliyor olması uzun seneler boyunca ilk günkü etkisini yitirmeden kullanmanızı hedeflerken, 40 derecede güvenle yıkamanıza da imkan tanıyor.

 

Bir Yorgandan Daha Fazlası: Anti-Stress Yorgan

 

Ginseng kapsülleri ile antistatik özellik kazanan kumaşlarla tasarlanan anti-stress yorgan gün içinde sinir sisteminizi rahatsız eden negatif enerjiden sizi kurtarırken, uykunuzun düzene girmesine de yardımcı oluyor. Stres seviyenizi minimuma indirerek vücut sağlığınızı korumaya yardımcı yorgan modelleri ile güne zinde uyanacak ve daha verimli olabileceğiniz bir güne "merhaba" diyebileceksiniz. Sağlığa zarar verecek materyallere yer vermeden son derece güvenli donatılan anti-stress yorgan çocuğunuz içinde güvenle kullanılabilir. Sizi stresten kurtaracak anti-stress yorgan fiyatları yüklendiği misyona karşın gayet makul ve bütçenizi yormayacak aralıktadır. Eski yorganlarınızı işlevselliği ile öne çıkan, bir yorgandan beklenenden daha fazlasını sunan anti-stress yorganlarla değiştirmenin tam zamanı! Yıllarca kullanabileceğiniz kaliteye sahip yorgan modellerini üstün kalite ödüllü Yataş Bedding'de bulabilir, kaçırılmayacak kampanyalı fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.