Wool Sense

%25 İndirim
Yeni

  Wool Sense

  "Belirtilen Fiyatlara ek %10 KDV İNDİRİMİ uygulanmıştır."
  PEŞİN FİYAT
  936,30
  Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit
  702,23
  Diğer Ödemelere 12 Taksitli Fiyat
  744.36

  12  x  58.52    taksitle satın alabilirsiniz.
  Peşin fiyatına  12  taksit
  ÖDEME SEÇENEKLERİ
  Wool Sense yatak DHT Yay Sistemi ile vücudun doğal omurga eğrisinin korunmasını sağlarken içeriğindeki Woolmark® saf yün ile kalp atışlarını rahatlatır, uyku kalitesini artırır.
  - +

  Wool Sense

  Yıllar Boyunca Aynı Konfor

  DHT
  Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT Yay Teknolojisi ile Wool Sense, yıllara meydan okur.

  Saf Yün ile Gelen Sağlık

  Woolmark®
  Wool Sense’de bulunan %100 doğal ve dünyanın en saf yünü olan Woolmark®, nefes alır, kalp atışlarını rahatlatır ve vücut sıcaklığını dengeler.
  Garanti Bonus Kart’a 58,52 x 12 Taksit Fiyatlarla
  12 Taksitli Fiyat 62,03 x 12 Taksit Fiyatlarla
  GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1+11 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

  YATAŞ UYKUSU HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

  Yataş yataklarda geleneksel değiştirme kampanyasına özel %40’a varan
  indirimlerle birlikte ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi sizleri bekliyor. Üstelik %10 KDV indirimi fırsatıyla.

  İndirim kampanyaları 01 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan, yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Yatak grubunda 20 adet, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

  Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

  FAVORİLER