Tesla Sleep

POCKET YAYLI SERİ
%25 indirim
Yeni

Tesla Sleep

POCKET YAYLI SERİ
1.210,00
907,50
12  x  75.63    taksitle satın alabilirsiniz.
Peşin fiyatına  12  taksit
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Uyku kalitesini arttıran teknolojisinin dışında Feran Ice® teknolojisiyle serin bir uyku ortamı sunan Tesla Sleep Yatak, aynı zamanda eşlerin dönüş hareketlerinden etkilenmesini engelleyen Free-Zone teknolojisine sahiptir. Üstelik yatağı çevirmeye gerek bırakmayan no-turn teknolojileriyle de yüksek konforlu uyku sunar.
- +

Tesla Sleep

POCKET YAYLI SERİ
Uyku kalitesini arttıran teknolojisinin dışında Feran Ice® teknolojisiyle serin bir uyku ortamı sunan Tesla Sleep Yatak, aynı zamanda eşlerin dönüş hareketlerinden etkilenmesini engelleyen Free-Zone teknolojisine sahiptir. Üstelik yatağı çevirmeye gerek bırakmayan no-turn teknolojileriyle de yüksek konforlu uyku sunar.
>ÖZELLİKLERİ >ÖDEME SEÇENEKLERİ >KAMPANYALAR

Doğal Dokunuş

Viskon Kumaş
Sertifikalı ormanlardan elde edilen odunların özel işlemlerden geçirilerek elde edilen viskon lifleri sırasıyla iplik ve kumaş haline getirilir. Viskon lifleri selülozdan oluşan doğal yapısı, ipeksi yumuşak tuşesi ve yüksek nem emme kabiliyeti ile dünyanın en lüks lifleriyle birlikte kullanılır.

Yüksek Konfor

Variable Zoning Teknolojisi
Tesla Sleep yatağın değişken zonlu vücut süspansiyon sistemi vücudunuza uygun destek sağlarken yüksek konfor sunar. Omuz, basen ve eklemler gibi konveks noktalarda daha az basınca neden olur ve en önemlisi yorgunluk hissetmenizi engeller.

Kaliteli Uyku

Tesla Teknolojisi
Tesla teknolojisi, Tesla Sleep yatağın mıknatıs özelliği gösteren manyetik ipliklerle örülmüş özel kumaşında mevcuttur. Beynimizde bulunan, manyetik enerjiye duyarlı Pineal bezi; uyku ritmini düzenleyen, kasları gevşeten, bağışıklık sistemini güçlendiren melatonin hormonunu salgılar. Manyetik alan kandaki demir oksitlere etki ederek kan dolaşımını iyileştirir. Tesla Teknolojisi’nin uyku kalitesini artırdığı, Japonya’daki uyku laboratuvarında bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Akıllı Destek

Pocket Yay Teknolojisi
Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, farklı vücut tiplerine mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlar. Aynı zamanda eşinizin dönüş hareketlerinden etkilenmenizi engelleyen free-zone teknolojisi sayesinde de kesintisiz uyku sunar.
Garanti Bonus Kart’a 75,63 x 12 Taksit Fiyatlarla
Diğer Kartlara 151,25 x 6 Taksit Fiyatlarla
GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 7 Ekim 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

YATAŞ 40. YIL KUTLAMALARINA GELENEKSEL DEĞİŞTİRME KAMPANYASI İLE GÖRKEMLİ FiNAL!

Uykunuza sağlık, yatak odanıza şıklık getiren Yataş, 40. yıl kutlamalarında yatak, baza ve başlıklarda % 40’a varan Geleneksel DeğiştirmeKampanyası ile görkemli bir final yapıyor.

40 yıldır yatak, yorgan, yastık Yataşşş!

Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan indirim kampanyası 7 Ekim 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez.


GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT

Garanti Bonus ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 7 Ekim 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Garant Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

BU ÜRÜNÜ SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN:

 • %35 indirim

  Dafne

  Baza Setleri
  Modern çizgilerin klasik dokunuşla birleştiği Dafne Baza, yatak odası dekorasyonuna yeni bir soluk katıyor. Estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunar...
  2.608,00
  1.695,20 den başlayan fiyatlarla
  DETAYLI İNCELEYİN
 • %35 indirim

  Imperial

  Baza Setleri
  Geniş iç hacmi, hem klasik hem farklı başlık tasarımıyla Imperial baza evinizde kraliyet rüzgarları estirecek.
  2.765,00
  1.797,25 den başlayan fiyatlarla
  DETAYLI İNCELEYİN
FAVORİLER