Star

DHT YAYLI SERİ
%35 İndirim

Star

DHT YAYLI SERİ
648,91
421,79
12  x  35.15    taksitle satın alabilirsiniz.
Peşin fiyatına  12  taksit
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Star yatak, ekonomik olduğu kadar kaliteli ve güvenli bir uyku için idealdir. Sanitized® teknolojili kumaşı, yazlık ve kışlık tarafında kullanılan doğal malzemeler ve yapısındaki yüksek yoğunluklu süngerlerle ekstra omurga desteği sağlar.
- +

Star

DHT YAYLI SERİ
DHT Yay Teknolojisiyle yüksek mukavemete sahip Star yatağın yıllarca formu bozulmaz. Yazlık tarafında serin tutan nemlendirici etkili pamuk, kışlık tarafında ise sıcacık Woolmark® bulunan Star, vücut ısısını dengeler.
>ÖZELLİKLERİ >ÖDEME SEÇENEKLERİ >KAMPANYALAR

Yıllar Boyunca Aynı Konfor

DHT
Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT Yay Teknolojisi ile Star yatak, yıllara meydan okur.

Yaz Kış Farklı Konfor

Yün ve Pamuk Etkisi
Yazlık tarafında serin tutan nemlendirici etkili pamuk, kışlık tarafında ise sıcacık Woolmark® bulunan Star, vücut ısısını dengeler.

Titiz Yataklar

Sanitized®
Sanitized® teknolojisi yatakta kötü kokulara son verir, yatağınız yıllarca temiz kalır.
Garanti Bonus Kart’a 35,15 x 12 Taksit Fiyatlarla
Diğer Kartlara 70,30 x 6 Taksit Fiyatlarla
GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Mart - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

YATAŞ UYKUSUNDA YILIN EN BÜYÜK FIRSATI!

Yeni yılla birlikte Yataş uykusuyla tanışmayan kalmasın diye yılın en büyük fırsatı yine Yataş’tan. Şimdi tüm yatak, baza ve başlıklar %50’ye varan indirimle mağazalarda sizleri bekliyor.

Yataş uykusuyla tanışma fırsatını bu yıl kaçırmayın!

İndirim kampanyaları 1 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında yatak, baza ve başlıklarda %50’ye varan, yastık ve yorganlarda etiketin yarısı, renkli ev tekstilinde %40’a varan indirim kampanyaları geçerlidir. Ev Tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez.


GARANTİ BONUS'A ÖZEL 12 TAKSİT

Garanti Bonus ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.
TEKNİK ÖZELLİKLER

BU ÜRÜNÜ SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN:

 • %35 İndirim

  Conform

  Bazalar
  Şık görünümü ve farklı renk seçenekleriyle odanıza özel seçim şansı sunan Conform sandıklı çelik baza, yüksek ayakları sayesinde yerinden oynatmadan t...
  706,57
  459,27
  DETAYLI İNCELEYİN
 • %35 İndirim

  Siesta

  Bazalar
  Farklı renk alternatifleri ile yatak odalarına şıklık getiren Siesta Sandıklı Baza, çelik kontrüksiyonuyla da dayanıklılıkta oldukça iddialı. Yüksek a...
  657,15
  427,15
  DETAYLI İNCELEYİN
 • %40 İndirim
  AYIN ÜRÜNÜ

  Point

  Başlıklar
  Karo desenli kapitonesi ve sade düğme detaylarıyla, her odanın tamamlayıcısı Point Başlık…
  371,59
  222,95
  DETAYLI İNCELEYİN
 • %35 İndirim

  Conform

  Başlıklar
  Conform Başlık, sade tasarımı ve renk alternatifleri ile yatak odanızı tamamlıyor.
  328,57
  213,57
  DETAYLI İNCELEYİN
FAVORİLER