Seven-Z Lateks

POCKET YAY + LATEKS SERİ
%25 indirim
Yeni

Seven-Z Lateks

POCKET YAY + LATEKS SERİ
1.453,00
1.089,75
12  x  90.81    taksitle satın alabilirsiniz.
Peşin fiyatına  12  taksit
ÖDEME SEÇENEKLERİ
7 bölgeli Pocket Yay dizilimi ve doğal lateksin kusursuz birleşiminden oluşan Seven-Z lateks yatak, vücut kıvrımlarına mükemmel uyum sağlar. Omurganın doğal eğrisinin korunmasını sağlayan yapısıyla, vücudunuzu dinlendirir, sağlıklı bir uyku sunar.
- +

Seven-Z Lateks

POCKET YAY + LATEKS SERİ
Seven-Z yatağın kauçuk ağacı özünden elde edilen doğal lateksi, esnek yapısı ile fazla basıncı sönümlerken, yatağın daha fazla nefes almasını sağlayarak ferah bir uyku ortamı sunar. Merkezindeki 7 bölgeli pocket yaylar sayesinde, vücut kıvrımlarına kusursuz uyum sağlarken, farklı uyku pozisyonlarında omurganın doğal eğriliğini korur. Free-Zone teknolojisi sayesinde de uyku sırasında eşlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden etkilenmesini önler.
>ÖZELLİKLERİ >ÖDEME SEÇENEKLERİ >KAMPANYALAR

Vücudunuzun Doğal Dostu

Hibrit Tasarım
7 bölgeli Pocket Yay dizilimi ve doğal lateksin kusursuz birleşiminden oluşan Seven-Z lateks yatak, vücut kıvrımlarına mükemmel uyum sağlar. Omurganın doğal eğrisinin korunmasını sağlayan yapısıyla, vücudunuzu dinlendirir, sağlıklı bir uyku sunar.

Mükemmel Omurga Desteği

7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi
Uyku sırasındaki dönüşlerden eşlerin rahatsız olmasını önleyen 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemli Seven-Z Lateks yatak gece boyu kesintisiz uyku sağlar.

Yüksek Konfor

Variable Zoning Teknolojisi
Seven-Z Lateks yatağın değişken zonlu vücut süspansiyon sistemi vücudunuza uygun destek sağlarken aynı zamanda yüksek konfor sunar. Omuz, basen ve eklemler gibi konveks noktalarda daha az basınç ve yorgunluk hissetmenizi sağlar.

Eşsiz Konfor

Doğal Lateks
Lateks malzeme, doğallığının ötesinde eşsiz bir dolgu malzemesidir. Esnek yapısı sayesinde aşırı basıncı sönümleyerek uyku sırasındaki dönme hareketlerini azaltır, daha az pozisyonda, çok daha rahat bir uyku uyumanızı sağlar. Seven-Z yatakta, en kaliteli ve çevreci lateksi kullanmak için kauçuk özü sadece kontrollü yetiştirme yapılan sertifikalı ormanlardan temin edilir. İnsana ve çevreye zararsız yöntemlerle kullanılır.
Garanti Bonus Kart’a 90,81 x 12 Taksit Fiyatlarla
Diğer Kartlara 181,63 x 6 Taksit Fiyatlarla
GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 7 Ekim 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

YATAŞ 40. YIL KUTLAMALARINA GELENEKSEL DEĞİŞTİRME KAMPANYASI İLE GÖRKEMLİ FiNAL!

Uykunuza sağlık, yatak odanıza şıklık getiren Yataş, 40. yıl kutlamalarında yatak, baza ve başlıklarda % 40’a varan Geleneksel DeğiştirmeKampanyası ile görkemli bir final yapıyor.

40 yıldır yatak, yorgan, yastık Yataşşş!

Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan indirim kampanyası 7 Ekim 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez.


GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT

Garanti Bonus ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 7 Ekim 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Garant Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

BU ÜRÜNÜ SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN:

 • %40 indirim
  AYIN ÜRÜNÜ

  Marquis

  Baza Setleri
  Asalet ve fonksiyonelliğin bir arada sunulduğu, geniş depolama hacmiyle evlerinizde daha fazla alan yaratan Marquis baza farklı kumaş ve deri seçenekl...
  3.329,08
  1.997,45 den başlayan fiyatlarla
  DETAYLI İNCELEYİN
 • %40 indirim
  AYIN ÜRÜNÜ

  Majesty

  Baza Setleri
  Tasarımın ve fonksiyonelliğin bir arada sunulduğu Majesty Baza, geniş iç hacmiyle size daha fazla alan yaratırken, amortisör ve makaslarda kullanılan...
  2.859,00
  1.715,40 den başlayan fiyatlarla
  DETAYLI İNCELEYİN
FAVORİLER