Ergocoil Infinity

LEGGETT & PLATT YAYLI SERİ
%30 indirim

Ergocoil Infinity

LEGGETT & PLATT YAYLI SERİ
1.932,09
1.352,46
12  x  112.71    taksitle satın alabilirsiniz.
Peşin fiyatına  12  taksit
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Ergocoil Infinity yatak, diğer yaylı yataklara göre iki kat daha fazla yay ile iki kat daha fazla konfor sağlar.
- +

“ Amerikan yatak tipi yaylanma, sessiz ve sonsuz bir konfor… ”

Ergocoil Infinity

LEGGETT & PLATT YAYLI SERİ
Ergocoil Infinity, Yataş’a özel UltraWaist Bel Desteği ve çıkarılabilen kalın uyku pedi ile ekstra konfor sağlarken kişiye özel çalışan Adaptive™ teknolojisi sayesinde de size özel uyku sıcaklığı sunar. Yataş’a özel Ergocoil™ sonsuz yay sistemiyle omurganın doğru şekilde desteklenmesini sağlar.
>ÖZELLİKLERİ >ÖDEME SEÇENEKLERİ >KAMPANYALAR

şşşş

Ultra Sessiz Yatak
Ergocoil Infinity yataklarda kullanılan Ergocoil yay karkası yıllar geçse bile son derece sessizdir. Ergocoil Infinity ile derin uykular sizi bekliyor.

2 Kat Daha Kaliteli Uyku

Ergocoil™
Ergocoil Infinity yatak içerdiği 2 kat yay sayısı ile uyku konforunuzu çok daha fazla arttırır. Sıradan yaylara göre iki kat daha fazla yay ve dolayısıyla daha fazla destek sağlar.

Özel Bel Desteği

UltraWaist Bel Destek Sistemi
Omurganın en hassas bölgesi olan bel ve basen bölgesine özel destek ve konfor sağlayan UltraWaist Bel Destek sistemi yumuşak dokulu özel polimeri sayesinde vücut kütle indeksi veya vücut profili ne olursa olsun kişiye uygun bel desteği sunar.

240.000 Darbeye Dayanıklı Sonsuz Yay

Ergocoil™
Düğümsüz ve sonsuz yay yapısı ile Amerikan yatak tipi yaylanma hissini sessiz bir şekilde sunar. Ergocoil™ yaylar o kadar dayanıklıdır ki uluslararası testlerde tam 240.000 darbede bile formunu kaybetmemiştir.

%67 Daha Fazla Nem Yönetimi

Adaptive™
Aynı ortamda kadınlar üşürken erkekler terleyebilir. Akıllı malzeme ve tasarım ödüllü Adaptive™ Teknolojisi, akıllı bir klima gibi davranarak nemi %67’ye varan oranda daha fazla dağıtır, %25’e varan oranda daha fazla buharlaştırır. Bu hızlı nem tahliyesi ile birlikte sıcaklık tahliyesi de yapıldığından, Adaptive™ teknolojisi kişiye özel uyku sıcaklığı sunar.

Yorgunluğa Son

Active Support Teknoloji®
İyi bir gece uykusu sırasında Ergocoil™yayların vücudunuza sunduğu destek ve konforla oluşan doğal uyku hareketleri, kasların gevşemesini sağlar.

Tertemiz Uykular

Çıkarılabilir Uyku Pedi
Ergocoil İnfinity yatak, kuru temizlemeye uygun uyku pedi ile dilediğiniz an yatağınızı temizleme imkanı sunar.
Garanti Bonus Kart’a 112,71 x 12 Taksit Fiyatlarla
Diğer Kartlara 225,41 x 6 Taksit Fiyatlarla
GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Mart - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

YATAŞ UYKUSUNDA YILIN EN BÜYÜK FIRSATI!

Yeni yılla birlikte Yataş uykusuyla tanışmayan kalmasın diye yılın en büyük fırsatı yine Yataş’tan. Şimdi tüm yatak, baza ve başlıklar %50’ye varan indirimle mağazalarda sizleri bekliyor.

Yataş uykusuyla tanışma fırsatını bu yıl kaçırmayın!

İndirim kampanyaları 1 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında yatak, baza ve başlıklarda %50’ye varan, yastık ve yorganlarda etiketin yarısı, renkli ev tekstilinde %40’a varan indirim kampanyaları geçerlidir. Ev Tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez.


GARANTİ BONUS'A ÖZEL 12 TAKSİT

Garanti Bonus ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

Derin Bir Uyku, Dinlenmiş Bir Vücut İçin…

Yataş ve dünyanın en büyük yay teknolojisi üreticisi Leggett & Platt işbirliğinden doğan dört yeni yay teknolojisinden biri Ergocoil™ yay sistemidir.

Benzerlerine göre iki kat daha fazla yayı bulunan Ergocoil™ Infinity Yatak, omurgaya sağladığı 2 kat daha fazla destek ve yüksek konforu sayesinde yorgun uyandığınız sabahları geride bırakmanızı sağlar. Yataş’a özel Ultra Waist bel desteği ve çıkarılabilen kalın uyku pedi ile ekstra konfor sağlarken kişiye özel çalışan Adaptive™ teknolojisi sayesinde de size özel, derin bir uykunun vazgeçilmezi olur.
TEKNİK ÖZELLİKLER

BU ÜRÜNÜ SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN:

 • %40 İndirim
  AYIN ÜRÜNÜ

  Harmony

  Baza Setleri
  Modern çizgileri ve göz dolduran detaylarıyla Harmony baza farklılık isteyen herkes için… Harmony Baza geniş iç hacmiyle evinizde yepyeni alanlar yara...
  2.742,09
  1.645,25
  DETAYLI İNCELEYİN
FAVORİLER