Dream Box Roll Pack

%25 İndirim
Yeni

  Dream Box Roll Pack

  "Belirtilen Fiyatlara ek %10 KDV İNDİRİMİ uygulanmıştır."
  PEŞİN FİYAT
  1.496,44
  Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit
  1.122,33
  Diğer Ödemelere 12 Taksitli Fiyat
  1.189.67

  12  x  93.53    taksitle satın alabilirsiniz.
  Peşin fiyatına  12  taksit
  ÖDEME SEÇENEKLERİ
  Titanium Matrix yay teknolojisi ile farklı vücut tiplerine ve uyku pozisyonlarına destek sağlayarak kişiye özel konfor sunan Dream Box, herkes için ideal yatağı temsil ediyor.
  - +

  Yatağınız kutusundan kolayca çıkar.

  Dış yüzeyindeki koruyucu ambalaj kutudan çıkan kesme aparatı ile kolayca kesilir

  Yatağınız boydan boya zahmetsizce yuvarlanır.

  Yatağınız şişerek gerçek formunu alır. Size de güzel bir uyku deneyimi yaşamak kalır.

  Derin bir uyku, dinlenmiş bir vücut için...

  Active Support Teknoloji®
  Vücudun doğal omurga eğrisinin korunmasına yardımcı olurken sinirler ve damarlar üzerine doğru basınç uygulayarak güne dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlar.

  Üç Ayrı Konfor Bir Arada

  Titanium Matrix Yay
  Kum saati görünümüne benzeyen bu yay şeklinde, uç kısımlardaki geniş yaylar vücudu yumuşak şekilde karşılar. Orta kısımdaki dar yay şekli, gerektiği zaman ve gerektiği kadar sert destek sağlar. Dream Box Roll Pack, çok farklı vücut profillerini bile doğru şekilde destekler.
  Garanti Bonus Kart’a 93,53 x 12 Taksit Fiyatlarla
  12 Taksitli Fiyat 99,14 x 12 Taksit Fiyatlarla
  GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1+11 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

  YATAŞ UYKUSU HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

  Yataş yataklarda geleneksel değiştirme kampanyasına özel %40’a varan
  indirimlerle birlikte ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi sizleri bekliyor. Üstelik %10 KDV indirimi fırsatıyla.

  İndirim kampanyaları 01 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan, yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Yatak grubunda 20 adet, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

  Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

  FAVORİLER