Compact Guest Bed

%30 İndirim
Yeni

  Compact Guest Bed

  "Belirtilen Fiyatlara ek %10 KDV İNDİRİMİ uygulanmıştır."
  PEŞİN FİYAT
  712,98
  Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit
  449,18
  Diğer Ödemelere 12 Taksitli Fiyat
  476.13

  12  x  37.43    taksitle satın alabilirsiniz.
  Peşin fiyatına  12  taksit
  ÖDEME SEÇENEKLERİ
  Compact Guest Bed, misafir yatağı, kamp yatağı ya da yatak pedi olarak kullanılabilecek konforlu bir üründür. Üstelik birleştirilebilir, fermuarlı tasarımıyla ikinci bir Compact Guest Bed ile çift kişilik bir yatağa dönüştürülebilir.

  Yüksek Konfor

  HR Sünger
  Compact Guest Bed, vücut hareketlerine anında tepki verebilen yüksek konforlu özel HR sünger ile üretilmiştir. Yüksek hava geçirgenliği sayesinde sürekli nefes alan HR sünger kötü koku oluşumu ve terleme gibi sorunları önler.

  Hem Sağlıklı Hem Temiz

  Yıkanabilir Bambu Kumaş
  Compact Guest Bed, fermuarlı kılıfı Bambu kumaş sayesinde çamaşır makinesinde yıkanabilir bu sayede uzun yıllar ilk günkü temizliğinde kullanılabilir. Organik ve doğal Bambu kumaş, yüksek nem tahliye özelliği ile her mevsim uygun uyku sıcaklığını sağlar.

  Kolay Kullanım

  Katlanabilir, Yer Kaplamaz, Taşınabilir
  Compact Guest Bed, yumuşak ve hafif HR süngeri sayesinde rahatlıkla katlanabilir ve çantasında saklanabilir. Böylece kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamaz. Şık çantası sayesinde seyahat esnasında rahatlıkla taşınabilir, araçların bagajlarına kolayca sığabilir
  Garanti Bonus Kart’a 37,43 x 12 Taksit Fiyatlarla
  12 Taksitli Fiyat 39,68 x 12 Taksit Fiyatlarla
  GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1+11 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

  YATAŞ UYKUSU HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

  Yataş yataklarda geleneksel değiştirme kampanyasına özel %40’a varan
  indirimlerle birlikte ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi sizleri bekliyor. Üstelik %10 KDV indirimi fırsatıyla.

  İndirim kampanyaları 01 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan, yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Yatak grubunda 20 adet, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

  Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

  FAVORİLER