KATEGORİLER

Premium Seri

Premium Seri ile günün yorgunluğunu arkanızda bırakın. Yataş Bedding imzası taşıyan Premium yatak modelleri sünger ve visco seçeneklerle kategorimizde.

Premium Seri

Toplam 2 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 2 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Premium Seri Yatak

 • Yüksek Kilolular İçin
 • Bel, Boyun, Sırt Problemleri İçin
 • Doğal İçerik
 • Yüksek Kilolular İçin
 • Bel, Boyun, Sırt Problemleri İçin
 • Doğal İçerik
 • %35
  12.612,00 TL
  8.197,80 TL
  Premium Seri Yatak
  (10 Yorum)

 • Ekstra Lux Konforlu
 • Bel, Boyun, Sırt Problemleri İçin
 • Doğal İçerik
 • Ekstra Lux Konforlu
 • Bel, Boyun, Sırt Problemleri İçin
 • Doğal İçerik
 • %35
  21.523,00 TL
  13.989,95 TL

  Premium Seri

  Kaliteli bir uyku bireylerin fiziksel ve zihinsel sağlıklarını korumalarına yardımcı oluyor. Günün tüm stres ve yorgunluğundan arınarak kaliteli bir uyku deneyimi yaşamaya yardımcı olan Yataş Bedding yatakları, kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Vücut ergonomisine uygun şekilde geliştirilen Yataş Bedding premium yatak serisi, yüksek konfor sağlıyor ve uykudan verim almayı kolaylaştırıyor. Yataş uyku laboratuvarlarında, alanında uzman mühendislerce geliştirilen yatak seçenekleri, omurga dostu olmasıyla ön plana çıkıyor. Vücut yapısı, boy ve kilo gibi faktörlerin yanı sıra vücut ısısına uygun yatak seçimi, kullanıcıların gün içerisinde daha dinç ve aktif olmalarına katkı sağlıyor. Yataş Bedding yatak serisi, kişilerin uyku pozisyonlarına uyum sağlayacak şekilde geliştirildiğinden vücudun yatağa uygulayacağı basınç bölgelerini destekliyor. Bu sayede kullanıcılar gün içerisinde; sırt, omurga, omuz, basen, bel ve boyun gibi bölgelerde ağrı hissetmiyor.

   

  Yaşam Kalitenizi Artıran Premium Yatak Teknolojisi

   

  Yataş Bedding premium yatak modelleri, üstün özellikleriyle kullanıcılarının yaşam kalitesini artırıyor. Uyku esnasında terlemek uykunun kalitesini azaltan etkenler arasında bulunuyor. Bu nedende nemi emen ve hızlıca kuruyan yatakların tercih edilmesi öneriliyor. Yataş Bedding yatak serisi vücuda uyum sağlamasının yanı sıra kullanıcıların uyurken terlemelerinin de önüne geçiyor. Yataş Bedding premium yatak seçenekleri, nemi emerek vücuttan uzaklaştırırken özel kumaş dokusu sayesinde mevsim şarjlarına bağlı olarak oluşabilecek alerji risklerine karşı da koruma sağlıyor. Hi-Low yay sistemi kullanılarak geliştirilen premium yatak modelleri, vücudun yatağa temas eden tüm noktalarını algılayarak sırt, bel, boyun ve basen gibi bölgeleri destekliyor. Yatak modelleri, vücudun belirli bölgelerini desteklerken yüksek hava geçirgenliği ile ön plana çıkıyor ve kişiye özel konfor sağlayarak yorgunluğu da önemli ölçüde azaltıyor.

   

  Yazın Serin Kışın Sıcak Bir Uyku Deneyimi Yaşayın

   

  Sırt ve bel ağrılarına çözüm sunan Yataş Bedding premium yatak seçenekleri, full ortopedik yapıda olması ve Yataş Bedding'e özel Full HD kenar destek yayları sayesinde kullanıcılara daha geniş bir uyku yüzeyi sunuyor. Yataş Bedding yatak seçeneklerinin yaz ve kış aylarında farklı olarak kullanılabilen yüzeyleri, kullanılan kumaş dokusu sayesinde kullanıcılara rahatsızlık vermiyor. Farklı uyku stillerine uyum sağlayan Prestige Prime yatak modelleri uzun yıllar formunu koruyor ve değişen mevsim şartlarına uyum sağlayan yüzeyleri sayesinde yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak tutuyor. Monoblock Solid Core teknolojisi sayesinde kullanıcıların bel ve sırt ağrılarına destek olan ürün seçenekleri, sert yatak arayanların da tercihleri arasında yerini alıyor. Aradığınız Premium Seri yatak modellerini Yataş  mağazalarında bulabilir ve kaliteli uykunun tadını çıkarabilirsiniz.