KAPAT
KATEGORİLER

Çarşaflar, mevsimler değişse bile sürekli kullanılan, ev tekstilinin en temel parçalarından birini oluşturur. Bu nedenle doğru seçilmesi ve sık sık değiştirilmesi hem uyku kalitesi hem de genel sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu konuda yanlış bir seçim sonucunda uyku sırasında terleme, kaşıntı gibi sorunlar yaşayarak uykunuzdan olabilir, hatta alerji gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarla karşılaşmamanız adına sağlığınıza önem veren ve yılların deneyimi ile kaliteli ürünler sunan Yataş Bedding, sizler için kaliteli ve pratik çarşaflar üretir.

 

Sağlıklı Bir Uykunun Püf Noktası: Çarşaf Seçimi

 

Öncelikle seçeceğiniz ürünün hem yatağınızı koruyacağını hem de sizin rahat bir uyku uyumanıza yardımcı olacağını unutmayın. Pamuklu kumaşların nem emiciliğinin yüksek olması, terlemeye karşı sizi kuru tutar. Yataş Bedding’in yüzde yüz pamuklu kumaştan lastikli çarşaf çeşitleri ile rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Hem pratik bir şekilde serebilirsiniz hem de kullanırken kaymadığı için rahat edersiniz ve sürekli düzeltmek durumunda kalmazsınız. Tek kişilik çarşaf ya da çift kişilik çarşaf, hangisine ihtiyaç duyuyorsanız, her ölçüdeki yatak için Yataş Bedding'te uygun bir ürün bulabilirsiniz.

 

Çarşafların seçilmesi kadar doğru ve düzenli aralıklarla yıkanmaları da önem taşır. Yataş Bedding'in bu alandaki ürünlerini makinede 40 derecede gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz.  Dikey lastikli köşeleri sayesinde yatağınızı sımsıkı sararak günlük kullanımda kolaylık sağlar.

 

Tercihinizi yaparken farklı renk seçeneklerini de dikkate alabilirsiniz. Değişik modelleri renklerine göre istediğiniz yastık, pike ve nevresimle kombinleyerek zevklerinizi yatağınıza yansıtabilirsiniz. Yataş Bedding, zengin renk skalasıyla kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçim yapma imkanı verir.

 

Çarşaf Seçeneklerinizi Arttırın

 

Uyuma esnasında altımızda serili olan çarşaflar, üzerimize örttüğümüz nevresim ya da pikeden daha çok kirlenir. Çocuklarda uyku sırasında sık terleme veya idrar kaçırma gibi sorunlar da görülebilir. Bu nedenle sık sık yıkamak dışında fazladan çarşaf bulundurmanız da hem sağlık hem pratiklik açısından fayda sağlar. Ayrıca çarşafınızı yatak takımları dışında, tek başına da satın almanız sayesinde elinizde bulunan tüm nevresim ve pike takımları ile farklı kombinler yaratarak yatağınıza farklı bir görünüm katabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, sağlıklı bir uyku, tüm hayat akışınızı etkiler. Her yatağa uygun ölçülerde modeller, farklı renk alternatifi ile Yataş Bedding'te sizleri bekliyor. Hemen Yataş mağazalarını ziyaret edebilir veya Yataş Bedding’in sitesini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

 

Toplam 1 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 36 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Lastikli Çarşaf
Kullanışlı ve pratik lastikli çarşaflar yatağınızı sımsıkı sarar ve günlük kullanım için idealdir
Kullanışlı ve pratik lastikli çarşaflar yatağınızı sımsıkı sarar ve günlük kullanım için idealdir
%20
69,90 TL
55,90 TL