KATEGORİLER

Yataş Bedding size uyku pedi alternatifleriyle huzurlu uykunun altın anahtarını sunuyor. Yatağınızın en büyük destekçisi olan yatak pedi, elyaf gibi yumuşak malzemelerin bir ped haline getirildiği bir çeşit şiltedir. Uyku pedini mevcut yatağınızın üstüne koyarak kullanabilir ve yatak konforunuzu bir üst noktaya çıkarabilirsiniz. Doğal pamuk kumaştan üretilen Yataş Bedding uyku pedlerinin ekstra dolgun elyafı vücudunuza her noktadan temas eder ve kan dolaşımınıza yardımcı olur.

 

Uyku Pedi ile Konforlu Gecelere Merhaba

 

Yatağınızın özelliklerini iyileştirmek için uyku pedleri kullandığınızda hem uyku kalitenizi artırırsınız hem de hijyenik bir ortam sağlamış olursunuz. Kuru temizleme ihtiyacı olmadan, kendiniz kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Ayrıca yatak üzerinde kullanacağınız için yatağınızın kirlenmesini, yıpranmasını engeller ve daha uzun süre kullanmanıza olanak sağlar.

 

Yataş Bedding, uyku pedlerini vücudun uyku pozisyonundayken ihtiyaç duyduğu desteği en iyi şekilde sağlayabilecek biçimde tasarlıyor. %100 pamuklu kumaştan üretilmiş olan dış yüzeyi ve silikonize elyaf dolgusunun yumuşak dokusu yatağınızda ekstra bir rahatlık sağlar. Size çok daha konforlu ve çok daha sağlıklı bir uyku ortamı sunar. Uykudayken vücut ağırlığınızı dengeler ve rahat hareket etmenize yardımcı olur. Size de gece uyurken ortopedik uyku pedi rahatlığının keyfini çıkarmak ve sabah daha dinç uyanmak kalır.

 

Yatak Kalitesini Artırmanın En Kolay Yolu

 

Yataş Bedding uykusunun değerini bilen herkesin yanında! Siz de artık gece deliksiz uyumak, sabah dinlenmiş olarak uyanmak, daha sağlıklı ve zinde olmak istiyorsanız uyku pedi deneyimini mutlaka yaşamalısınız. Yıllardır yatak ve yatak ürünleri konusunda kendini kanıtlamış Yataş Bedding, 9 farklı ölçüde en kaliteli uyku pedlerini üretiyor. Yatağınızın boyutuna göre uyku pedi çift kişilik olabileceği gibi tek kişilik uyku pedi seçeneklerini de farklı ölçülerde özel olarak tasarlıyor.

 

Kaliteli bir uyku pedi tercihi yeni bir yatak alma zahmetine girmeden, mevcut yatağınızın konforunu bir üst seviyeye taşımak için en uygun çözüm olacaktır. Böylece kolaylıkla yatağınızda maksimum konfora ulaşabilirsiniz. Farklı uyku pedi modelleri arasından yatağınıza en uygun olanını seçip hemen satın alarak kaliteli uykuyla bir an önce tanışabilirsiniz

Uyku Pedi

Toplam 1 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 1 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Uyku Pedi
(1 Yorum)

Pamuklu kumaştan üretilen Uyku Pedi, ekstra dolgun elyafı sayesinde yatak konforunu arttırır.

Pamuklu kumaştan üretilen Uyku Pedi, ekstra dolgun elyafı sayesinde yatak konforunu arttırır.

Sepette %15 İndirim
%50
406,89 TL
203,44 TL
Sepette %15 İndirim
%50
İncele