KATEGORİLER
Yataş Bedding güvencesiyle üretilen pamuk yastık modelleri, doğadan getirdiği sağlık ve gerçek yumuşaklıkla sizi biten günün stresinden arındırıp yeni güne hazırlar. Hava sirkülasyonuna olanak sağlayan doğal yapısı, vücut ısısının dengelenmesine yardım ederek yaz aylarında bile terleme probleminin önüne geçer. Lifli organik yapısıyla oldukça yumuşaktır. Kaliteli, konforlu, ekonomik ürünleriyle alanında öncü olan Yataş Bedding’de ürünler, kullanıcı konforunu ve sağlığını referans alan testlerden defalarca geçerek sadece, en iyiye ulaştığında sizlere sunulur.

 

Çevre Dostu Pamuk Yastıklar Kaliteyi İle Konforu Birleştirir

 

Yataş Bedding pamuk yastık çeşitlerinin dolgu malzemesi ve dış kumaş materyali %100 pamuktur. Kimyasal içermeyen ve doğaya karışabilen yapısıyla tam bir çevre dostudur. Eco ürün kategorisine giren pamuk yastık modelleri bebeğinizin hassas cildi için de idealdir. İçeriğinde pamuk dışında ekstra bir bileşenin bulunmaması, alerjik reaksiyonların da önüne geçer. Yataş Bedding bebek ergonomisine daha uygun ebatlarda pamuk yastık üretimi de gerçekleştirir. Orijinal olarak üretilen yastıklar, yapısı sayesinde zamanla şekil kaybı yaşamaz. Uyku esnasında baş ve boyun yapınıza uyum göstererek boyun kaslarınızın gevşemesine yardımcı olur. Omurgayı destekleyen doğal formu bölgesel tutulmaların önüne geçer. Kusursuz bir uykuyu size sunmak için ürün tasarımlarında son teknolojiyi kullanan Yataş Bedding, uyku kalitenizi etkileyen tüm sorunları ortadan kaldırmayı hedefler. Yataş Bedding pamuk yastık modelleri size, konforun yanında kaliteyi, kesintisiz uykuyu, doğallığı ve sağlıklı bir gece geçirmenizi vadeder.

 

Uykuyu Pamuklara Sarıp Sarmalamanın En Hesaplı Yolu: Yataş Bedding

 

Geçmişten bugüne değerini kaybetmeyen pamuk yastıklar, doğallıktan yana olanların gözdesi olmaya devam ediyor. Kaliteli pamuk yastık modelleri ise kaliteli bir uyku deneyimi için en uygun fiyatlarla Yataş Bedding’te sizi bekliyor. Siz de kesintisiz ve kaliteli bir uykuda, %100 pamuk farkını kendinize armağan etmek isterseniz Yataş Bedding internet sitesinde saniyeler içinde pamuk yastık fiyatları ve modelleri hakkında bilgi edinebilir; Yataş güvencesi ile zahmetsizce sepetinize ekleyebilirsiniz. Pamuklara sarmalanmış mükemmel bir uyku deneyimi için ihtiyacınız olan kaliteli tüm ürünler Yataş Bedding web sitesinde; size sadece bir tık uzakta!

Pamuk

Toplam 3 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 3 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Bebek Yastık
(6 Yorum)

Doğal pamuk yapısı ile yumuşaktır

Doğal pamuk yapısı ile yumuşaktır

%50
159,90 TL
79,95 TL
Çocuk Yastık
(4 Yorum)

Doğal pamuk yapısı ile yumuşaktır.

Doğal pamuk yapısı ile yumuşaktır.

129,90 TL
Yastık
(4 Yorum)

Doğal pamuk yapısı ile yumuşaktır. Terlemeyi azaltır ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. 4 mevsim kullanıma uygundur.

Doğal pamuk yapısı ile yumuşaktır. Terlemeyi azaltır ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. 4 mevsim kullanıma uygundur.

Sepette %15 İndirim
%50
362,89 TL
181,44 TL
Sepette %15 İndirim
%50
İncele