KAPAT
KATEGORİLER

Uyku kalitesini belirleyen ana faktörlerden biri de doğru yastık seçimidir. Yastığın dolgu malzemesi ve dış kumaşı ise bu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli özellikleri olmalı. Yataş Bedding yenilikçi vizyonuyla, geleneksel yün yumuşaklığını deve tüyü ile birleştirerek hayalinizdeki konforu yatağınıza taşıyor. Deve tüyü yastık modellerinde, doğal nem ve ısı dengeleyici özelliğini birleştirerek size, güne çok daha dinç başlamanın formülünü sunuyor.

 

Yazın Serin Kışın Sıcak: Deve Tüyü Yastık

 

Deve tüyü, gece ile gündüz arasında devasa sıcaklık farklılıklarının yaşandığı çölde bile sıcaklık dengeleme özelliği ile bilinir. Yazın başınızı yastığınıza koyduğunuzda mükemmel bir serinlik hissini yaşamanızı sağlarken kışın yumuşacık yastıklar sizi maksimum sıcaklıkla buluşturur. Özellikle yaz aylarında artan sıcaklıkla beraber terlemenin yarattığı rahatsızlık hissi deve tüyünün mucizevi sıcaklık dengeleyici doğal içeriğiyle sorun olmaktan çıkar. Yapısı itibariyle vücut ısısını ayarlayarak bir nevi klima etkisi yaratan Yataş Bedding deve tüyü yastık, kullanıcılarına gece boyu konforlu bir uyku vadeder. İdeal kullanım boyutu olan 50x70 cm ile ergonomiktir. Nefes alabilen yapısıyla antibakteriyeldir; sağlıklı bir kullanım sunar. Dış kumaşının özel deve deseni ve yüzde 100 pamuk oluşuyla hem gözünüzde hem teninizde hoş bir his bırakır. Yüzde 30 deve tüyü, yüzde 70 silikonize elyaf iç dolgu malzemesinden oluşan yastıktaki deve tüyleri, hayvan dostu özelliğiyle sadece belli mevsim geçişlerinde develerden doğal yollarla dökülen tüylerin toplanmasıyla elde edilir.

 

Kendiniz ve Sevdikleriniz İçin En İyisi: Deve Tüyü Yastık

 

Yataş Bedding her geçen gün genişleyen ürün yelpazesini sizin ihtiyaçlarınıza göre belirler. Sizin ve sevdiklerinizin her zaman en iyisini hak ettiği inancıyla kullanımınıza sunduğu deve tüyü yastık modeliyle maksimum kullanıcı faydasını amaçlar. Her tarz yatak odasına uyumlu dış kumaş rengi ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. En kaliteli ürünü en yüksek kullanım performansıyla birleştiren deve tüyü yastık modelleri, konforlu bir uykunun bedeninize sağlayacağı zindelikle güne başlayabilme olanağı tanır. Maksimum konfor için deve tüyü yorgan ile kullanılması önerilen yastıklara ve daha fazlasına şimdi Yataş güvencesi ile en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Toplam 1 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 36 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Yastık
Soğuk gecelerde sıcak, sıcak gecelerde serin tutan doğal bir üründür.
Soğuk gecelerde sıcak, sıcak gecelerde serin tutan doğal bir üründür.
Sepette %20 İndirim
%60
299,90 TL
119,96 TL
Sepette %20 İndirim
%60
İncele