King Master 10.000

ÖZEL KOLEKSİYON
%30 İndirim

  King Master 10.000

  ÖZEL KOLEKSİYON
  "Belirtilen Fiyatlara ek %10 KDV İNDİRİMİ uygulanmıştır."
  PEŞİN FİYAT
  9.146,13
  Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit
  5.762,06
  Diğer Ödemelere 12 Taksitli Fiyat
  6.107.78

  12  x  480.17    taksitle satın alabilirsiniz.
  Peşin fiyatına  12  taksit
  ÖDEME SEÇENEKLERİ
  Ödüllü Posturflo HD ve Hi-Low teknolojilerinin tek bir yatakta Yataş ustalığı ile harmanlanarak 10.000 yay konforuyla birleştiği benzersiz uyku deneyimini yaşamaya hazır olun.
  - +

  King Master 10.000

  ÖZEL KOLEKSİYON
  King Master 10.000 Yatak; çekirdeğindeki uzun ve kısa yayların oluşturduğu Hi-Low Yay Sistemi ve dünyanın en küçük pocket yaylarından oluşan Posturflo HD yay teknolojisi ile vücudun yatağa temas eden tüm noktalarını anında algılayarak mükemmel destek sağlar. Hiç durmadan çalışan 10.000 adet akıllı yayın bulunduğu King Master yatağın ödüllü yay teknolojileri, yüksek hava geçirgenliği sağlar.

  Dünyanın En Küçük Pocket Yayları!

  Posturflo HD
  Sadece 2 cm yüksekliğinde, 3 cm çapında dünyanın en küçük pocket yaylarından oluşan Posturflo HD yay teknolojisinde hava geçirgenliği çok yüksektir ve yüksek elastikiyet kabiliyeti sayesinde vücudu sararak tüm basınç noktalarını doğru şekilde destekler.

  Kişiye Özel Konfor

  Hi-Low
  Hi-Low yay sistemi birisi uzun, diğeri kısa yaylardan oluşur. Uzun yaylar, mükemmel omurga desteği öncesinde vücudu yumuşak şekilde karşılar. Uzun yaylar yükseklik kaybettikçe kısa yaylar devreye girer. Vücudun destek istediği bölgelerde tüm yaylar aynı anda çalışarak vücut profiliniz nasıl olursa olsun size özel kusursuz bir omurga desteği sağlar.

  Hayatınızın En Güzel Uykusu Tamamen El Yapımı!

  Usta Eller
  King Master 10.000’de, yatağı saran pürüzsüz, ipeksi görünüme sahip saten kumaş, tamamen el işçiliği kullanılarak yatağın iç katmanlarıyla birleştirilir.

  Derin bir uyku, dinlenmiş bir vücut için...

  Active Support Teknoloji®
  Vücudun doğal omurga eğrisinin korunmasına yardımcı olurken sinirler ve damarlar üzerine doğru basınç uygulayarak güne dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlar.
  Garanti Bonus Kart’a 480,17 x 12 Taksit Fiyatlarla
  12 Taksitli Fiyat 508,98 x 12 Taksit Fiyatlarla
  GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1+11 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

  YATAŞ UYKUSU HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

  Yataş yataklarda geleneksel değiştirme kampanyasına özel %40’a varan
  indirimlerle birlikte ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi sizleri bekliyor. Üstelik %10 KDV indirimi fırsatıyla.

  İndirim kampanyaları 01 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan, yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Yatak grubunda 20 adet, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

  Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

  41. yılında Yataş, uyku kalitesindeki ustalığını King Master 10.000 özel el yapımı yatağı ile kutluyor.

  King Master 10.000 / Royal Seri Özel Koleksiyon

  Yataş, uyku kalitesindeki ustalığını King Master 10.000 özel el yapımı yatağı ile kutluyor. Ödüllü Posturflo HD ve Hi-Low teknolojilerinin tek bir yatakta Yataş ustalığını ile harmanlanarak 10.000 yay konforuyla birleştiği benzersiz uyku deneyimini yaşamaya hazır olun.

  King Master 10.000 yatak, çekirdeğindeki uzun ve kısa yayların oluşturduğu Hi- Low yay sistemi ve dünyanın en küçük pocket yaylarından oluşan Posturflo HD yay teknolojisi ile vücudun yatağa temas eden tüm noktalarını anında algılayarak mükemmel destek sunar. Hiç durmadan çalışan 10.000 adet akıllı yayın bulunduğu King Master yatağın ödüllü yay teknolojileri, yüksek hava geçirgenliği sağlar.
  TEKNİK ÖZELLİKLER

  BU ÜRÜNÜ SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN:

  • %30 İndirim

   Imperial

   Baza Setleri
   Geniş iç hacmi, hem klasik hem farklı başlık tasarımıyla Imperial baza evinizde kraliyet rüzgarları estirecek.
   4.166,24
   2.916,37 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  • %30 İndirim

   Marquis

   Baza Setleri
   Asalet ve fonksiyonelliğin bir arada sunulduğu, geniş depolama hacmiyle evlerinizde daha fazla alan yaratan Marquis baza farklı kumaş ve deri seçenekl...
   4.482,91
   3.138,04 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  FAVORİLER