Search
Yataş
Türkiye'nin Lider Uyku Markası: Yataş Bedding 
Yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili, belirli sayıda yataklı oturma grubu ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerinin sadece Türkiye’de değil dünyada tek çatı altında toplandığı marka Yataş Bedding.

Yataş
İlkler ve Yenilikler
Bu Çatı Altında


Türkiye’de alanında ilklerin öncüsü, jenerik marka Yataş Bedding; tüm uyku ürünlerinde uzmanlık, kalite ve yenilikçi teknolojiler dendiğinde akla ilk gelen marka olmaya devam ediyor.
Yataş

Yataş


Üretimde Bir Dünya Devi


En gelişmiş üretim tesislerinde 22 saniyede bir üretim gerçekleştiren Yataş, toplamda 1 milyon üretim kapasitesiyle bu alanda Avrupa’nın en büyük yatak üreticisi.Yataş Uyku DünyasıYataş, uyku sağlığı uzmanlığı ve gelişmiş uyku teknolojileri ile farklı ihtiyaçlara ve beklentilere göre tasarlanan yataktan tekstile uzanan geniş ürün yelpazesiyle, kusursuz uykuya giden bu yolculuğun yaratıcısıdır.
Yataş

YataşUyku Teknolojilerinin LideriAR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarıyla ve yeniliğin öncüsü misyonuyla hareket eden Yataş Bedding, Woolmark® ve Dacron® gibi dünyaca ünlü uyku malzemelerini kullanıyor. Bununla birlikte çevre ve insan sağlığına zararlı malzemeleri içermediğini kanıtlayan Certipur sertifikalı yatakları, Alman Sağlık ve Ergonomi Enstitüsü (IGR) tarafından yapılan testler sonucunda kalitesi ve omurga sağlığına uygunluğu onaylı yatakları ile uluslararası standartlarında bir kalite sunuyor. Dünyanın en büyük yay teknolojisi üreticisi Leggett & Platt iş birliğiyle üretilen Ergocoil yay sistemi, yeni nesil paket yay, visco sünger, lateks ve daha pek çok uyku teknolojisiyle alanında lider marka olmayı sürdürüyor.

Yeni Nesil Mağaza Konsepti


Yataş Bedding, dünyada ilk kez baştan uca   uyku deneyimi sunan ‘’uyku döngüsü’’   konseptli yeni nesil mağazalarıyla kusursuz   bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Uyku öncesi  hazırlığından uyuma ve uyanma sonrasına   kadar tüm uyku yolculuğunu kapsayan   ürünleriyle “Yataş Uykusu”nun keyfini sunuyor.
Yataş

Yataş

Yataş’tan Bebek ve Çocuk
Uyku Koleksiyonu:
Yataş MiniYataş, uzun yıllara dayanan uyku uzmanlığını, sevimli miniklerin uyku dünyasına da taşıyor. Bebeklerin omurga gelişimini destekleyen, hassas ciltlerine uygun, zararlı kimyasallar içermeyen, kaliteli malzemelerle hazırlanan Türkiye’nin en geniş bebek uyku koleksiyonunu Yataş Mini markasıyla sunuyor. Bebekleri için en iyisini ve en güvenlisini isteyen anne ve babaların içi rahat etsin, bebekler sağlıkla büyüsün…

Yataş