Search

YANLIŞ YATAK SEÇİMİNE SON !

Smart Match uygulamamızla size en uygun yatağı öğrenin, 120 gün deneme şansı yakalayın!

Kampanya Detayları :

  • Smart Match Uygulaması, ürünün teslim edildiği fatura kesim tarihi ile başlar.
  • 120 gün içerisinde yataktan herhangi bir sebeple memnun kalınmaz ise fatura, Smart Match sözleşmesi ve Smart Match Yatak Analiz Sonucu ile birlikte yatağın satın alındığı noktaya gidilerek değişim işlemlerine başlanabilir.
  • Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi’nin önerdiği yataklardan birisinin alınması ile başlayan değişim hakkı sadece 1 kere ile sınırlıdır.
  • Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi’nin önerdiği yataklardan birisinin tercih edilmesi ve bu yatağın 120 gün içerisinde değiştirilmesi durumunda, “Değişim Hizmet Bedeli” karşılığı 1000 TL tutarında ödeme, satış noktasına yapılır.
  • Değişim sonrasında yeni alınan yatak, değişim için teslim edilen yataktan daha pahalı ise, Değişim Hizmet Bedeli (1000 TL) ödendikten sonraki iki ürün arasındaki fark satış noktasına ödenir.
  • Tercih edilen yatak daha ekonomik ise, Değişim Hizmet Bedeli hesaplandıktan sonra oluşan fark satış noktası lehine ise, aradaki fark satış noktasına ödenir. Aradaki fark tüketici lehine ise, satış noktası tarafından tüketiciye ilk yaptığı ödeme tipi eğer taksitli ise kredi kartına, nakit veya tek çekim ise hesaba havale/eft yapılır.
  • Değişim sonrası satın alınan yatak için değişim işlemleri yapılırken değiştirilmek istenen yatağın, satın alındığı dönemdeki fiyatı geçerli olacaktır.
  • Uygulama gereği Smart Match ile satın alınan yatağa verilen bir hediye var ise, 120 gün içinde değişim talep edilmesi durumunda yeni alınan yatağın da hediyesi var ise, değişim işlemi ile verilen yatağın hediyesi verilir ancak hediye değişimi yapılamaz.İlk alınan yatağın hediyesi yok ise ancak değişim yapıldıktan sonra tercih edilen yatağın hediyesi var ise hediye yeni ürün ile birlikte gönderilir. İlk alınan yatağın hediyesi olup, değişimden sonraki yatağın hediyesi olmaz ise, ilk yatak ile alınan hediye değişim esnasında teslim edilmez, tüketicide kalır.
  • Smart Match uygulama şartları 31 Aralık 2024 tarihine kadar yapılan satın alımlarda geçerlidir.

Smart Match Sıkca Sorulan Sorular

Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi nedir?

Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi; bilinçsiz ve deneme yanılma yöntemleriyle yapılan yatak seçimini engellemek amacıyla, Yataş Uyku Laboratuvarı tarafından 3 yıl süren ve yaklaşık 200 bin kişi ile yapılan araştırmalar sonucu oluşturulmuş, müşterilerimize en doğru yatağı öneren bir uygulamadır.

Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi’nin sağladığı faydalar nelerdir?

Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi uygulaması, kişilerin fiziksel özellikleri ve uyku alışkanlıklarını ölçerek kişiye en uygun yatakları önerir. Böylece yanlış yatak alarak hem sağlığınızı hem de zamanınızı kaybetmez, uzun yıllar boyunca doğru yatak almış olmanın sağladığı konfor ve sağlıklı uykuya hızlıca ulaşılmış olursunuz.

Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi uygulaması ile satın aldığım yatağı 120 gün içerisinde nasıl değiştirebilirim?

Pek ihtimal vermiyoruz ancak sorulara doğru yanıt verip önerilen yataklardan birisini aldığınızda 120 gün içerisinde yataktan herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız fatura, Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi sözleşmesi ve Yatak Analiz Sonuç Raporu ile birlikte yatağın satın aldığınız mağazaya giderek, yeni yatak seçilip değişim talep edilebilir. Eğer satın alım www.yatasbedding.com.tr adresi üzerinden yapılmış ise ürün yine bir satış noktası üzerinden gönderileceği için, ilgili satış noktasından değişim yapılmaya gidilmelidir.


Ürünün gönderildiği satış noktası bilinmiyorsa 444 0 987 aranarak Çağrı Merkezi tarafından yönlendirme alınabilir. Çağrı Merkezi, değişim için onay veremez, sadece ilgili satın alım noktasına yönlendirme yapmakla yetkilidir.

Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi ile kaç kez değişim hakkım bulunuyor?

Değişim için talep edilen yeni yataktan da memnun kalınmaz ve değişim talep edilirse, talep tarihine bakılmaksızın, Perakende Satış Sözleşmesi’nin Satış Şartları bölümünde yer alan değişim kuralları geçerli olur. Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi’in önerdiği yataklardan birisinin alınması ile başlayan değişim hakkı sadece “1 kere’’ ile sınırlıdır.

Satın alınan yatağın değişiminde ne kadar para ödemesi yapmalıyım?

Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi uygulamasının önerdiği yataklardan birisinin tercih edilmesi ve bu yatağın 120 gün içerisinde değiştirilmesi durumunda, “Değişim Hizmet Bedeli” karşılığı KDV dâhil 1000 TL tutarında ödeme, satış noktasına yapılır.