Search

Evdeki Havayı Taze Tutmanın Yeni Yolu: Yataş Bedding Koku Ürünleri

Her mevsimin kendine özgü geçişleriyle evinizde farklı bir atmosfer oluşur. Yazın sıcak günlerinde her odada daha serin bir etki yaratmak isterken kışın ise sıcacık bir ortamı özleyebilirsiniz. Ayrıca her mevsim taze, nefes alan bir ortamın kapıyı her açtığınızda sizi karşılamasını istersiniz. Ev kokuları bu tazeliği sağlamanız için güzel bir öneri olarak değerlendirilebilir. Farklı notalardaki oda kokuları kullanabilir, böylece evinizdeki tazeliği koruyabilirsiniz. Yataş Bedding her ruha hitap eden birbirinden farklı ve özel oda kokuları ile size seçenekler sunuyor. Her biri farklı çağrışımlar ve notalardaki bu ev kokuları farklı formları ile de evinizi tazelemeye hazır. Evinizdeki şık dekoratif bu dokunuşlar ile en sevdiğiniz ortamda taze, ferah bir hava da yaratabilirsiniz.

Çubuklu oda kokuları, özel kokulu mum seçenekleri hem stilinizi tamamlıyor hem de eşsiz koku seçenekleri ile bulundukları ortamın havasını tazeliyor. Oda spreyi ve kumaş spreyi alternatifleri ise farklı notaları sayesinde evdeki herkesin zevkine hitap ediyor. Ev kokuları için bu farklı seçenekleri değerlendirirken, yastık spreyi seçiminizle de farklı mevsimlerin en taze notalarını yatak odanıza taşıyabilirsiniz. Su ve uçucu yağlardan oluşan yastık spreylerini uyumadan önce yastıklarınızda kullanarak, uykuya daha rahat dalabilirsiniz. Böylece sabahları dinlenmiş ve güne hazır olarak uyanırsınız. Meyve aromalarının canlandırıcı etkisi sizi güne enerjik bir şekilde hazırlarken, lavanta ve bergamotun rahatlatıcı notaları ile rahat bir uykuya dalabilirsiniz.Gardrop kokusu ise en sevdiğiniz kıyafetlerinizde hoş bir dokunuş yaratırken, sizi anlatan, gün boyu temiz ve ferah bir etkiyi yakalamanızı sağlayabilir.

Altı Farklı Seri ile Ev Kokuları Yataş Bedding’te Keşfedilmeyi Bekliyor 

Yataş koku ürünlerinde farklı seriler ve farklı notalar evinizde taze, temiz esintiler yaratıyor. Farklı yoğunlukların farklı notaları işaret ettiği kokularda, ilk andaki etkiyi üst nota sağlarken, orta nota bu hoş etkinin bir süre daha sizinle kalmasını sağlar. Alt nota ise en önemli etkiyi sağlayan derinlik ve yoğunluğu aktaran notadır.

Powder Serisi'nin yumuşak notaları, Ocean Serisi'nin taze esintileri evinizde günlerce süren tazeliğin habercileri olabilir. Tatlı notalardan vazgeçemiyorsanız Sweet Musk Serisini ya da tarçın, ıhlamur ve mimoza notaları ile Jasmin Serisi'ni tercih edebilirsiniz. Özellikle sonbaharın müjdelendiği günlerde Cotton Serisi oda kokuları ile narenciye esintilerini kullanabilirsiniz. Sandal Wood Serisi ise portakal notalarına zencefil ve gülün eşsiz dokunuşunu gerçekleştiren bir diğer seçenek olabilir.

Üst, orta ve alt notalarda farklı doğal esansları buluşturan bu ev kokuları için her odada ayrı seçimler de tercih edebilirsiniz. Gardırobunuzda, yastıklarınızda, banyonuzda ya da mutfağınızda her biri farklı oda kokusu esansı seçiminizle tazelik, sıcaklık ve temizlik etkisi yaratabilirsiniz. Kalıcı ev kokusu arayışınızda bu farklı serilerin özel notalarını inceleyebilirsiniz. Farklı seçenekler, seriler ve ürünler kolay, pratik kullanımları, kalıcı özellikleri ile oda kokusu arayışınız için yeni bir seçenek olabilir.

Çubuklu Oda Kokusu ve Mum ile Günlerce Süren Tazelik Evinizde 

Bambu oda kokuları, bu özel çubuklar sayesinde günlerce bulundukları ortamdaki havayı taze tutmaya devam ederler. Yataş Bedding’in tüm ev kokuları serilerinde yer alan bambu çubuklu oda kokusu, zevkinize göre farklı notalar arasından yapacağınız seçimlerle bu tazeliği uzun süre yaşamanızı sağlar. Çubuklu oda kokusu nasıl kullanılır diye merak ettiğiniz anda yapacağınız şey, size hitap eden en uygun oda kokusu seçiminizi yaparak, evinizdeki en uygun noktaya bu özel çubukları yerleştirmek olmalı. Ardından bambu çubuklarınızı hazne içerisindeki sıvıya tam temas edecek şekilde yerleştirmelisiniz. Kokuyu emerek dağıtmaları için bir süre beklemeli ve çubukların kuru ucu şişede, ıslak uçları havada olacak şekilde dikkatlice çevirmelisiniz.

Çubuklu oda kokusu kaç gün kullanılır sorusunun cevabı, bambu çubukların şişe içerisindeki tüm kokuyu emerek bitirdikleri zamanın süresine göre değişebilir. Oda kokusu etkisini güçlü tutmak için bambu çubukları periyodik olarak çevirmelisiniz. Böylece her seferinde odanızda aynı taze etkiyi yakalayabilirsiniz. Ayrıca ev kokusu seçiminizde mum da tercih edebilirsiniz. Yaktığınız her an bulunduğu ortama tüm farklı koku notalarını yayan özel mumları kullanabilirsiniz. Böylece evinizde günlerce sürecek bir tazelik, ferahlık etkisi yaratabilirsiniz.

Yataş Koku Ürünleri Gardıroplarınızda ve Yatağınızda da Tazelik Yaratıyor 

Yataş bedding oda kokusu serileri sadece odalarınızda değil dolaplarınızda ve yatağınızda da aynı taze etkiyi yaratıyor. Her bir seride yer alan bu özel ürünler evinizin özel köşeleri için üretiliyor. Powder Serisi, farklı meyvelerle yasemin, gül, çam ve amberin eşsiz buluşmasını notalarında birleştiriyor. Temizlik, tazelik etkisi yatak odanızın her köşesinde hissediliyor. Sweet Musk Serisi gardırop kokusu ise limon, okyanus, vanilya ve misk notaları sayesinde dolabınızdaki giysilerinizin mis gibi kokmasını sağlıyor.

Ocean Serisi'ndeki bambu çubuklu oda kokuları dekoratif etkileri ile salonunuzun tasarımını tamamlarken, bergamot ve lavanta notaları gardırobunuzda kalıcı bir etki bırakıyor. Çiçeklerin tazeliğini oda kokusu olarak evinize taşıyan Jasmin Serisi'nde ise sizi ıhlamur, mimoza, yasemin, leylak ve sümbül etkisi altına alıyor. Cotton Serisi'ndeki her bir üründe ise amber, sedir ağacı ve gül gibi muhteşem notaların uyumunu yakalayabiliyorsunuz. Sandal Wood Serisi'nden tercih yapmak isterseniz vanilya, gül ve zencefil ile evinizi ferahlatabilirsiniz.

Yataş oda kokusu seçenekleri için Yataş Bedding’i ziyaret ederek bu farklı notaların muhteşem uyumundan doğan bileşimleri inceleyebilirsiniz. Diffuser bambu çubuklu ev kokusu, oda spreyi, gardırop kokusu, mum seçeneklerinden ihtiyacınız olanları keşfedebilir, evinizin her köşesi için ayrı tercihler yapabilirsiniz.

PAYLAŞ