Search

Çeyiz Listesinin Vazgeçilmez Ev Tekstili Ürünleri l Yataş Bedding

Son yıllarda modern dokunuşlarla yeniden yorumlanan çeyiz ürünleri bir evin A’dan Z’ye her ihtiyacını karşılar. Bu nedenle, heyecan ve koşturmacanın hakim olduğu düğün sürecine adım atmadan çeyiz hazırlıklarınızı tamamlamaya başlamalısınız. Çeyiz hazırlıklarına liste yaparak başlayabilir, eksiklerinizi aklınıza geldikçe listenize ekleyebilirsiniz. Çeyizde yer alması gereken beyaz eşya gibi temel ürünleri herkes bilir, işin zor yanı ise ev tekstili ürünleridir. Nevresim takımından bornoza, yatak örtüsünden havluya, masa örtüsünden yastığa, perdeden halıya… Liste uzar gider… Peki seçimlerinizde nelere dikkat etmelisiniz? Çeyizinizi tamamlarken aslında bu soru başlangıç noktanız olmalıdır. Biz de tam da bu noktadan başlayarak çeyiz listesinde neler olmalı, sorusundan aldığımız ilhamla ihtiyacınız olan ürünleri listedik. Haydi o halde; her gün bir eksiğinizi daha fark edebileceğiniz çeyiz listenizde neler olmalı, şimdi birlikte göz atalım; seçimlerinizi biraz kolaylaştıralım…

Çeyiz Listesinin Göz Bebekleri: Banyo Tekstili

Bir evin temizliğinin en önemli göstergelerinden olan banyo, kullanılacak eşyalar gereği de özen gösterilmesi gereken bir alandır. Banyonuzu istediğiniz şekilde dekore ederken içindeki eşyalara da ekstra özen göstermeniz gerekir. Yeni evinize taşınırken eski bornozunuzu bir kenara bırakmalı ve yepyeni bir başlangıç yapmalısınız. Dilerseniz eşinizle birlikte çift ürünlerini tercih edebilir, dilerseniz tarzınızı yansıtan tasarımlara yönelebilirsiniz. Duştan sonrası kalan nemi ve ıslaklığı hızlıca kurutacak bornozu seçerken kaliteye dikkat etmeniz önem taşır. Çevre ve cilt dostu kumaşlarla üretilen Yataş Bedding bornozları sade-şık tasarımları ve her zevke hitap eden renk çeşitliliğinin yanı sıra işlevsel özelliklere de sahiptir. %100 pamuk dokuması ile üretilen bornozlar yüksek su emici özellikleriyle duştan sonra kısa sürede kurumanızı sağlar. Banyoda en az bornoz kadar dikkat etmeniz gereken bir ürün de havludur. Pamuk dokuması ile üretilen havlu modellerini seçerken, yüzünüze dokunduğunda yumuşaklığını hissetmelisiniz. Ayrıca yüksek su emiciliğine sahip olduğundan emin olmalı ve estetik görünümü ile de de banyo dekorasyonunuza uyum sağlamalı.

Yatak Odası İçin Tamamlamanız Gereken Çeyiz Listesinde Neler Olmalı?

Yatak odası yeni evli çiftler için en özel alanların başında gelir. Bu alanda çeyiz listenizin başında nevresim takımı olmalı. Seçeceğiniz nevresim takımı, hem kaliteden taviz vermemeli hem de şık görünümü ile yatak odası dekorasyonunun ritmini belirlemelidir. Bu noktada eşinizin fikrini almayı ihmal etmemelisiniz. Kaliteli pamuk ve saten dokumaları ile öne çıkan Yataş Bedding’in geniş renk ve desenlere sahip nevresim takımları arasından seçim yapmanız işinizi kolaylaştırır. Yıpranmayan yumuşak kumaşlardan üretilen takımlar uzun ömürlü dayanıklı dokumaları ile yıllarca uykularınıza eşlik eder. Pamuk, pamuk saten, basic, jagar özelliğe sahip nevresim takımları içerisinden ihtiyacınıza uygun kumaş türünü rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Çift taraflı kullanım avantajı sunan nevresim takımları ile işlevsel bir takıma kavuşabilir %100 pamuk dokulu takımlar sayesinde rahat bir uyku çekebilirsiniz. Zamansız tasarımları sayesinde, dilerseniz yatak örtüsü olarak da kullanabileceğiniz pikeler ise çeyiz listenize atacağınız bir ‘tik’ daha demek… Ev tekstili çeyiz setinde olmazsa olmaz pike takımınızın içerisinde yastık kılıfı, pike ve lastikli çarşaf bulunması, renk uyumunu da zahmetsizce odalarınıza taşımanıza yardımcı olur. Canlı renkleriyle yatak odası dekorasyonuna renk katan Yataş pike yatak örtüsü koleksiyonu, ideal uyku konforunu sunan kumaşlarıyla size geniş tercih seçeneği sunar.

Çeyiz Listesi Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çeyiz listesi için seçeceğiniz ev tekstili ürünleri, sizin konforunuzu sağladığı kadar tarzınızı da yansıtır. Ev tekstili alışverişi için gerekenleri belirledikten sonra eşinizle birlikte evinizi nasıl dekore edeceğinizi belirlemelisiniz. Dekorasyonunuza uygun olarak nevresim takımı, pike takımı, yatak örtüsü gibi ürünlerin ardından perde ve halı gibi diğer ihtiyaçlarınıza geçebilirsiniz. Çeyiz listesi için tercih edeceğiniz ev tekstili ürünlerinin mobilyalarınıza da uyum sağlamasına önem vermelisiniz. Çeyiz listesi için alışveriş yaparken doğru adreslere yönelmeniz gerekir. Aksi takdirde aldığınız ürünler kısa sürede yıpranabilir. Kaliteli ev tekstili ürünlerinin size uzun yıllar boyunca eşlik etmesini istiyorsanız, bu alanda kalitesi ile öne çıkan markaları tercih etmelisiniz. Sektöründe lider olan ve pazarın ritmini belirleyen Yataş Bedding, çeyiz listeniz için gereken tüm ev tekstili ürünlerini, birinci sınıf kalitede ve avantajlı fiyatlarıyla size sunar.
PAYLAŞ