Search
Yataş

Yatak Odalarında Doğallık Zamanı!

Zengin ev tekstili ürün yelpazesiyle dikkat çeken Yataş Bedding’in yüzde 100 pamuk nevresim takımları yaz aylarında yatak odalarına doğallığı ve konforu getiriyor. Yeniliğin ve şifanın sembolü olan yeşil rengi minik beyaz desenleriyle dengeleyen Luna Nevresim Takımı, renk kartelasının en canlı ve enerjik renklerinden biri olan sarı rengin minimal desenlerle bir araya geldiği Soren Nevresim Takımı ve toprak renginin sadeliğini sunan Lera Nevresim Takımı, yatak odalarında dingin, modern ve huzurlu bir atmosfer yaratmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için mobilya ve aksesuarların yanı sıra kullandığınız nevresim takımları da büyük önem taşıyor. Özgün tasarımları, dokuma kalitesi ve zengin renk paletiyle yatak odalarına ayrı bir ruh katan Yataş Bedding nevresim takımları, hem görsel bir şölen sunuyor hem de uyku kalitesine olumlu etkileriyle dikkat çekiyor.

Doğal, sağlıklı ve enerjik!

Yataş Bedding’in zengin ürün portföyü içinde yer alan Luna nevresim takımı turkuazın göz alıcı tonunu minik beyaz desenlerle hareketlendiriyor. Yatak odalarına sarının canlılığını ve enerjisini taşımak isteyenleri mutlu edecek Soren nevresim takımı da minik desenleriyle dikkat çekiyor. Gri tonlarının zarif ve bir o kadar sakinleştirici etkisini yansıtan Lera nevresim takımı ise yatak odalarında dinlendirici ve sade bir atmosfer yaratmak için ideal. %100 pamuk kumaş kalitesini çift taraflı kullanım avantajıyla tamamlayan nevresim takımları, tüm Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında yatak odalarına tazelik ve yenilik katmak isteyenleri bekliyor.