Search
Yataş

Yataş Bedding Snow Serisi ile Yeni Yıla Muhteşem Bir Başlangıç Yapın

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla dikkat çeken Yataş Bedding, Snow nevresim takımı ve battaniye ile yatak odalarına taptaze bir dokunuş yapıyor. Pastel renklerin sakinliğini, yeni yılın ruhunu yansıtan desenlerle bütünleştiren Snow nevresim takımı ve battaniye yılbaşına özel şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor.

 Özgün tasarımları, kaliteli kumaşları ve zengin renk skalasına sahip ev tekstili koleksiyonuyla farklı zevklere hitap eden Yataş Bedding, yeni yılda da yatak odalarında şıklığı, tarzı ve özgünlüğü buluşturmaya devam ediyor. Birbirini tamamlayan tasarımlarıyla fark yaratan Yataş Bedding koleksiyonunun en yeni üyelerinden Snow nevresim takımı ve Snow battaniye yeni yılın ruhunu evlere taşıyor. Snow nevresim takımı, yılbaşı ruhunu yansıtan desenleriyle pastel renklerin dinginliğini bir arada sunuyor. Flanel kumaş kalitesinin sıcacık dokunuşunu yatak odalarına taşıyan Snow nevresim takımı, yeni yıla mutlu uyunmak isteyenlerin yanı sıra sevdiklerine şık bir hediye arayanlara da hitap ediyor. Pamuklu dokumasıyla yumuşacık bir dokuya sahip Snow battaniye ise herkese sıcacık bir kış vadediyor.

Snow nevresim takımı ve battaniyelerin yanı sıra onlarca farklı hediye alternatifi tüm Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.