Search
Yataş

Yataş Grup Furniture İstanbul Fuarı’na Hazır

Yataş Grup, 6-11 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO’da düzenlenecek Furniture İstanbul Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını ziyaretçilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Fuarda Enza Home, Yataş Bedding’in yanı sıra yeni markası ile yerini alacak olan Yataş Grup, 2019 koleksiyonlarına ait mobilya, yatak ve ev tekstili ürünlerini ilk kez sergileyecek.

 Mobilya, yatak ve ev tekstili sektörünün yenilikçi markası Yataş Grup, Furniture İstanbul Fuarı’nda en yeni koleksiyonları ile yeni markalarını tanıtmaya hazırlanıyor.Yataş Grup, 6-11 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO’da düzenlenecek fuarda, 1100 m²’lik Enza Home, 420 m²’lik Yataş Bedding ve yeni markasının stantlarında sezon trendlerini yansıtan, tasarımı, kalite ve inovasyonla buluşturan ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Fuar alanında Enza Home standı 4. Hall, Yataş Bedding ise 6. Hall’da yerini alacak.

Enza Home’dan Fütüristik Tasarımlar

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlar için özel tasarımlar sunan Enza Home, Furniture İstanbul’da 8 yeni serisi ile 2 tekil köşe takımını tanıtacak. Enza Home, parlak ve dramatik renklerin öne çıktığı yeni koleksiyonlarında tasarıma fütüristik bir değer katan iddialı, ikonik ve ışıltılı parçaları görücüye çıkaracak. Dramatik mekanlarda kurgulanmış tasarımlar gösterişli detaylarıyla göz alacak.

Yataş Bedding’den ileri teknoloji yataklar

Yataş Bedding, bu yıl fuarda 7 yatak ve 7 baza setini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Düş Bahçesi temasının öne çıktığı Yataş standını ziyaret edenler modernizasyon ve inovasyonun buluşmasına tanıklık edecek.

Yataş’ın fuarda el yapımı ve doğal malzemelerle oluşturulan Magnific yatağı sergileyecek. Ayrıca 40 yıldır Türkiye’nin en çok satılan ve en çok bilinen yatağı olan Blue Star’ın yenilenen halini de özel bir alanda sunacak. 8 yıldır en çok satılan yataklarından Five-Z de, yeni tasarımıyla fuarda yerini alacak. Ayrıca Double Decker ve Full Adapt isimli yataklarında ise iki yeni yay sistemini tanıtacak. Bu yaylarla üretilen yataklar, Yataş’ın “Omurga Dostu Yatak” dünyasının vazgeçilmezlerinden olacak.

Yataş Bedding ayrıca tekstil grubunda yeni teknolojiye sahip dolgu malzemeleriyle doğal yorgan ve yastıklarını ve 2019 yılına özel hazırlanan farklı desen ve renk çeşitliğinin yer aldığı nevresimden yatak örtüsüne, battaniyeden havluya geniş bir koleksiyonla yer alacak.