Search
Yataş

Uzayın Sonsuz Derinliğinden İlham Alan Tasarımlar

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla dikkat çeken Yataş Bedding, Vega Nevresim Takımı ve Lukas Yatak Örtüsü Seti ile yatak odalarına huzur veren bir dokunuş yapıyor. Uzayın sonsuz derinliğinden ilham alan renk ve sembollerle şekillenen Vega Nevresim Takımı ve canlı renkleriyle Lukas Yatak Örtüsü Seti birbirleriyle olan uyumlarıyla da dikkat çekiyor.

Yataş Bedding, özgün tasarımları, kaliteli kumaşları ve zengin renk seçeneklerine sahip nevresim takımları ve yatak örtüsü setleriyle farklı zevk ve tarzları buluşturuyor. Birbirini tamamlayan tasarımlarıyla dikkat çeken nevresim takımları ve yatak örtüsü setleri, bu sayede kolayca kombinlenebiliyor.

Yataş Bedding’in koleksiyonunun en yeni ürünlerinden biri olan Vega Nevresim Takımı, uzayın derinliklerinden ilham alan renk ve sembollerin gizemli güzelliğiyle yatak odalarına mistik bir enerji katıyor. Farklı ve şık tasarımıyla öne çıkan Vega Nevresim Takımı, %100 pamuk ranforce kumaşıyla da rahat ve sağlıklı bir uyku vaat ediyor.

 Lukas Yatak Örtüsü Seti ise jakar dokuma tekniğiyle işlenmiş şönil iplik kalitesini canlı renkleriyle birleştiriyor. Son derece yumuşak bir dokuya sahip olan Lukas Yatak Örtüsü Seti’nin hardal, kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunuyor. Vega Nevresim Takımı ve Lukas Yatak Örtüsü Seti tüm Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında yatak odalarını yenilemek isteyenleri bekliyor.