Search
Yataş

Ionic Energy Yatak ile Stresten Uzak Kaliteli Uyku

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş, Oxyon teknolojiyle geliştirdiği Ionic Energy Yatak ile konforlu ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşatıyor. Yataş’ın Woolmark markasına ait doğal yünün kullanıldığı ilk pocket yaylı olan Ionic Energy yatak, doğal yünü sayesinde yatağın daha fazla nefes almasını sağlıyor, kalp atışlarını rahatlatıyor ve vücut sıcaklığını dengeliyor.

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş, Ionic Energy Yatak ile stresin etkilerinden uzak, rahat bir uyku sunuyor. Ionic Energy Yatak, kumaşında bulunan Oxyon kumaş teknolojisinin sağladığı negatif iyonlar sayesinde zihni rahatlatıp, yorgunluğu azaltarak kaliteli bir uykuya yardımcı oluyor. Ionic Energy Yatak, negatif iyon özelliği sayesinde kan basıncını ve kalp atışı hızını düzenlemeye, daha iyi nefes alınmasına, hücre yenilenmesini hızlandırmaya da yardımcı oluyor.Her mevsim ideal uyku sıcaklığı

Yataş’ın Woolmark markasına ait doğal yünün kullanıldığı ilk pocket yaylı yatağı olma özelliğini de taşıyan Ionic Energy, içinde bulunan yün katmanıyla her mevsimde ideal uyku sıcaklığı sağlıyor. Doğal yün katmanı, yatağın daha fazla nefes almasını sağlıyor, kalp atışlarınırahatlatıyorvevücutsıcaklığınıdengeliyor.  Ayrıca kışın sıcak, yazın serin bir yüzey sunarak yatak çevirme gereksinimini de ortadan kaldırıyor.

Kullanıcılarına mükemmel uyku deneyimini yaşatan Ionic Energy Yatak, pocket yay sistemi sayesinde de vücudun hareket ettiği noktalarda çalışarak basıncı vücuda eşit dağıtıyor. Ayrıca bağımsız çalışan yay yapısı sayesinde kişiye özel destek sağladığı için eşler birbirlerinin dönüş hareketlerinden etkilenmiyor, böylece uyku bölünmesi sorunu da ortadan kalkıyor.