Search
Yataş

En Pratik ve Konforlu Misafir Yatağı: Compact Guest Bed

Yatakta kalite, konfor ve yeni teknolojilerin buluşma noktası Yataş Bedding, Compact Guest Bed ile evinde sık sık yatılı misafir ağırlayanların ihtiyacına fonksiyonel ve pratik bir çözüm sunuyor. Katlanabilir olduğu için yer kaplamayan, hafif olduğu için her yere kolayca taşınabilen Compact Guest Bed, yatak pedi ve kamp yatağı olarak da kullanılabiliyor.

 

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş, evinizde misafir yatağına ihtiyaç duyduğunuz anlarda size Compact Guest Bed ile çözüm sunuyor. Hem misafir yatağı, hem yatak pedi hem de kamp yatağı olarak kullanılabilen Compact Guest Bed, her mevsim uygun uyku sıcaklığı sunan bambu kumaşı, vücut hareketlerine anında tepki verebilen, nefes alan HR süngeri sayesinde konforlu bir uyku vadediyor.  Compact Guest Bed’de kullanılan HR sünger, yüksek hava geçirgenliği sayesinde kötü koku oluşumu, terleme gibi sorunların da önüne geçiyor, yüksek esnekliğiyle ise uzun yıllar aynı konforda kullanım imkanı sunuyor.

 

Katlanabilir formuyla her yere sığıyor

Son derece fonksiyonel olan Compact Guest Bed, fermuarlı tasarımı sayesinde ikinci bir Compact Guest Bed ile birleştirilerek çift kişilik yatağa dönüşebiliyor. Compact Guest Bed, rahatlıkla katlanarak çantasında saklanabildiği için yer kaplamıyor. Ayrıca hafif olduğu için seyahatlerde yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz bu yatak, araçların bagajlarına da rahatlıkla sığıyor. Temizlenmesi de son derece pratik olan Compact Guest Bed’in kılıfı, gerektiğinde çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.