Search
Yataş

Yatak Odalarında Romantizm Zamanı

Zengin ev tekstili yelpazesiyle dikkat çeken Yataş Bedding’in birbirinden şık nevresim takımları ve yatak örtüleri yatak odalarında romantizm rüzgarları estiriyor. Minimal bir zarafeti yansıtan çiçek desenleriyle yumuşak renkleri buluşturan Adelina nevresim takımı ve şık detaylarıyla dikkat çeken Adel yatak örtüsü seti, zamansız şıklığı yatak odalarına taşıyor.

 

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için yatak, mobilya ve aksesuarların yanı sıra kullandığınız nevresim takımları da büyük önem taşıyor. Özgün tasarımları, dokuma kalitesi ve zengin renk paletiyle dikkat çeken Yataş Bedding nevresim takımları, uyku kalitesine olumlu bir etki sağlarken yatak odalarını da bambaşka bir ruha büründürüyor.

 

Alabildiğine zarif, alabildiğine şık

Yataş Bedding’in zengin ürün yelpazesinde yer alan Adelina nevresim takımı, yumuşak pudra tonlarındaki renkleriyle baharın romantik dokunuşunu yatak odalarına taşıyor. Çiçek desenleriyle son derece zarif kullanıldığı tasarımıyla öne çıkan Adelina nevresim takımı, %100 pamuk, saten kumaşa sahip. Jakarlı kumaşı, tasarım detaylarıyla dikkat çeken Adel yatak örtüsü seti ise petrol, taş ve  gülkurusu renk seçenekleriyle yatak odalarında adeta görsel bir ziyafet yaratıyor. Birbiriyle son derece uyumlu olan Adelina nevresim takımı ve Adel yatak örtüsü seti tüm Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında yatak odalarına romantik, yalın ama şık bir dokunuş katmak isteyenleri bekliyor.