Clover

Ranforce Nevresim Seti

  Clover

  Ranforce Nevresim Seti
  64,90
  12  x  5.41    taksitle satın alabilirsiniz.
  Peşin fiyatına  12  taksit
  ÖDEME SEÇENEKLERİ

  Clover Tek Kişilik Nevresim Takımı - Ranforce


  Gri ve kırmızı tonlarını yumuşak geçişlerle buluşturan Clover Nevresim Takımı, tasarımını şans getirdiğine inanılan dört yapraklı yonca desenleriyle zenginleştiriyor. %100 pamuklu kumaşı ve çift taraflı kullanılabilme özelliklerine sahip Clover Nevresim Takımı, yatak odalarını dingin sıcaklığı ile canlandırıyor.
  %100 pamuk kumaştan üretilmiştir 59 tel dokuma sıklığı kalitesindedir Nevresim : 160x220 Standart Yastık : 50x70 (1 adet)
  ÜRÜN KODU: 02.401.0820.0000.0000.0000.
  Garanti Bonus Kart’a 5,41 x 12 Taksit Fiyatlarla
  Diğer Kartlara 10,82 x 6 Taksit Fiyatlarla
  GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 01 Nisan – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

  SONBAHARIN RENGİ, YATAŞ EV TEKSTİLİ

  Beyaz ev tekstilinde etiketin yarısı, renkli ev tekstilindeyse %50’ye varan indirimler sizi bekliyor. Yataş fırsatlarıyla evlerinizde sonbahar renklerini yaşayın.

  İndirim kampanyaları 1 Kasım – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında tüm Yataş yastık ve yorganlarda etiketin yarısı, renkli ev tekstilinde %50’ye varan, yatak, baza ve başlıklarda net %35 indirim kampanyaları geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez.

  Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.


  GARANTİ BONUS'A ÖZEL 12 TAKSİT

  Garanti Bonus ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 01 Kasım - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.
  Sağlıklı Uyku İçin Sağlıklı Yorgan Yataş’ın ileri teknoloji ürünü dolgu malzemeleri ve kumaşlar kullanarak tasarladığı yorganlar, sağlıklı, rahat ve kaliteli bir uykunun olmazsa olmaz tamamlayıcıları. İn... DEVAMINI OKU

  ALEZ GRUBU

  İNCELE
  FAVORİLER