İnsan Kaynakları

ÜCRET VE EK OLANAKLAR

Yataş Grup' ta hem çalışanın yetkinliklerini hem de yaptığı işin şirkete olan katkısını, zorluk derecesini ve sorumluluk seviyesini değerlendiren ücretlendirme sistemi esas alınmıştır.

Yataş Grup' ta, uzman ve üstü seviyelerdeki çalışanlar için bir iş değerleme ve kademelendirme çalışması yapılmıştır. Ücret Politikaları ise her yıl ücret araştırmaları ile yeniden gözden geçirilir.

Şirket performansının olumlu olduğu dönemlerde bireysel performansa bağlı prim sistemi uygulanmaktadır.

Servis Olanağı, Yataş Grup lokasyonları için çeşitli semtlerden hareket eden servisleri bulunmaktadır. Fazla mesai yapan çalışanlar için mesaiden sonra da belli saatlerde servis hizmeti sağlanmaktadır.

Sağlık Olanağı, Özel Sağlık Sigortası Yataş Grup şirketlerinde bulundukları sektör doğrultusunda farklı politika ve limitlerle uygulanmaktadır. Buna ek olarak tüm çalışma alanlarında işyeri doktoru bulunmaktadır.

Yemek ve Diğer Olanaklar, öğle yemekleri şirket yemekhanelerinde aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Fabrikalarda, vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği ve sabah kahvaltısı da verilmektedir. Mağazalarda çalışan personelimize ise günlük yemek ücreti ödenir. Bununla birlikte; bazı personelimize pozisyonun gerekliliklerine göre şirket aracı, laptop, telefon ve/veya mobil internet verilir.

FAVORİLER