Bayilik Müracaat

444 0 987
Sizin de bir Yataş mağazanız olsun...

Türkiye’nin en bilinen yenilikçi uyku dünyası markası Yataş, değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışıyla, yurt içinde 50, yurt dışında 27 noktadaki yeni iş ortağını arıyor..

Benzerlerinden farklı olarak küçük bir yatırım ve giderler ile; yılın her döneminde aktif satış yapabileceğiniz, yatak, baza, başlık, tekstil ve yataklı kanepe ürünleri bir arada sunan Yataş Bedding mağazasını, 200-500 m2 arasında, ister AVM isterseniz yaya yoğun caddelerde açabilir, karlı ve zevkli bir iş olanağına sahip olabilirsiniz.

Bölge sınırı koruma hakkı, modern mağazacılık yönetim sistemi, kalitesinden ödün vermeyen patentli ve uzmanlaşmış ürün yelpazesi, her bölgeye uygun geniş ürün fiyat aralığı sunan Yataş bayiliği için boş noktaları ister kendiniz ister yakınınız için kaçırmayın.

Bilgi için; bayilik@yatas.com.tr

Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Bilgileriniz kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Üyeliğiniz ile tüm Yataş Grup markalarından (Enza Home, Yataş Bedding) bülten, teklif, kampanya vb.. bilgilendirmelerini almayı kabul etmiş sayılırsınız.
FAVORİLER