Smart Track

%35 İndirim

  Smart Track

  "Belirtilen Fiyatlara ek %10 KDV İNDİRİMİ uygulanmıştır."
  PEŞİN FİYAT
  8.430,40
  Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit
  5.479,76
  Diğer Ödemelere 12 Taksitli Fiyat
  5.808.55

  12  x  456.65    taksitle satın alabilirsiniz.
  Peşin fiyatına  12  taksit
  ÖDEME SEÇENEKLERİ
  Visco teknolojisinin benzersiz vücut kavrama hissiyatını, Türkiye’ de ilk defa Yataş’ta kullanılan gelişmiş yay sistemi Memory Coil ile veren Smart Track yatak, daha önce yaşa madığınız bir uyku deneyimi sunuyor.
  - +

  Smart Track

  Smart Track yatakta bulunan dünyanın ilk hafızalı yay sistemi Memory Coil, visco teknolojisinin benzersiz kavrama hissiyatını gelişmiş yay sistemiyle verir. Memory coil yay teknolojisi sayesinde yatağınız daha fazla hava alır ve istenmeyen yaylanmaları engeller. Baş, boyun, bel ve basen gibi vücudun konveks noktalarına tam uyum sağlayarak, vücut hareketlerine anında tepki verir. Smart Track yatak, kullanılan pocket yay sistemi ile farklı vücut tiplerine aynı konforu sunar.

  Vücudunuzun Doğal Dostu

  Hibrit Tasarım
  Smart Track yatakta kullanılan özel yay teknolojileri sayesinde dokulara daha az basınç uygulanır ve kan dolaşımı daha düzenli hale gelir. Japonya’da gerçekleştirilen Smart Track uyku kalitesi testlerinde, gece dönüşlerinin %24 oranında azaldığı görülmektedir.

  Hafızalı Yay Sistemi

  Memory Coil
  Dünyanın ilk hafızalı yay sistemi Memory Coil, Visco teknolojisinin benzersiz kavrama hissiyatını gelişmiş yay sistemiyle verirken sıradan visco süngerlere göre daha fazla hava sirkülasyonu sağlayarak yatağınızın daha fazla nefes almasını sağlar.

  Yüksek Konfor

  Variable Zoning Teknolojisi
  Smart Track yatağın değişken zonlu vücut süspansiyon sistemi vücudunuza uygun destek sağlarken yüksek konfor sunar. Omuz, basen ve eklemler gibi konveks noktalarda daha az basınca neden olur ve en önemlisi yorgunluk hissetmenizi engeller.

  Konfor Sağlayan Teknoloji

  FWT (Fine Wire Technology)
  Düşük çaplı ve ince telli yayların sağladığı avantajı Fine Wire Teknolojisi mükemmel konfora dönüştürür, size de memory coilineşsiz keyfini yaşamak kalır.

  Anti Stress

  Feran Ice®
  Feran Ice®, vücudunuzu sadece ısıl olarak ferahlatmaz, aynı anda vücutta biriken statik elektriği de uzaklaştırarak stresten arınmanıza yardımcı olur. Statik elektrikten arındırılmış vücut, daha fazla dinlenme hissi ile uyanır.
  Garanti Bonus Kart’a 456,65 x 12 Taksit Fiyatlarla
  12 Taksitli Fiyat 484,05 x 12 Taksit Fiyatlarla
  GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1+11 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

  YATAŞ UYKUSU HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

  Yataş yataklarda geleneksel değiştirme kampanyasına özel %40’a varan
  indirimlerle birlikte ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi sizleri bekliyor. Üstelik %10 KDV indirimi fırsatıyla.

  İndirim kampanyaları 01 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan, yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Yatak grubunda 20 adet, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

  Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

  FAVORİLER