FIRSATLAR

YATAŞ UYKUSU HEM SAĞLIKLI HEM RENKLİ

Şimdi uykunuza sağlık ve konfor katan Yataş yastık ve yorganlarda NET %50, renk ve şıklık katan ev tekstili ürünlerinde ise %40’a varan indirimler Eylül fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Yataş uykusuyla tanışmak için yazın son fırsatını kaçırmayın!

İndirim kampanyaları 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında tüm Yataş yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %40’a varan, yataklarda net %30 indirim ve belirli ürünlerde yorgan hediye. Baza ve başlıklarda net %35 indirimle birlikte %10 KDV indirimi uygulanır. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir.

Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu broşürde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, broşürde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır.

Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

12 taksit uygulaması Garanti Bonus kart için geçerli olup diğer kredi kartı uygulamaları için satış noktalarından bilgi alınabilir.

DETAYLAR
FAVORİLER