FIRSATLAR

YATAKLAR DEĞİŞSİN UYKULAR YENİLENSİN!

Yataş geleneksel değiştirme kampanyası ile markası ve modeli ne olursa olsun eski yatağınızı evinizden alıyor yeni Yataş’ınızı evinize teslim ediyoruz.

Üstelik tüm yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan indirimlerle birlikte %10 enflasyonla mücadele indirimi sizleri bekliyor.

İndirim kampanyaları 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan, yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Yatak grubunda 20 adet, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir.

Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

DETAYLAR
FAVORİLER