FIRSATLAR

SMART MATCH KAMPANYA KOŞULLARI

YANLIŞ YATAK SEÇİMİNE SON! Smart Match uygulamamızla size en uygun yatağı öğrenin, 120 gün deneme şansı yakalayın!

KAMPANYA KOŞULLARI

·         Smart Match Kampanyası, ürünün teslim edildiği fatura kesim tarihi ile başlar.

·         120 gün içerisinde yataktan herhangi bir sebeple memnun kalınmaz ise fatura, Smart Match sözleşmesi ve Smart Match Yatak Analiz Sonucu ile birlikte yatağın satın alındığı noktaya gidilerek değişim işlemlerine başlanabilir.

·         Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi’nin önerdiği yataklardan birisinin alınması ile başlayan değişim hakkı sadece 1 kere ile sınırlıdır.

·         Smart Match Doğru Yatak Bulma Sistemi’nin önerdiği yataklardan birisinin tercih edilmesi ve bu yatağın 120 gün içerisinde değiştirilmesi durumunda, “Değişim Hizmet Bedeli”  karşılığı 195,00 TRY tutarında ödeme, satış noktasına yapılır.

·         Değişim sonrasında yeni alınan yatak, değişim için teslim edilen yataktan daha pahalı ise, Değişim Hizmet Bedeli (195,00 TRY) ödendikten sonraki iki ürün arasındaki fark satış noktasına ödenir.

·         Tercih edilen yatak daha ekonomik ise, Değişim Hizmet Bedeli hesaplandıktan sonra oluşan fark satış noktası lehine ise, aradaki fark satış noktasına ödenir. Aradaki fark tüketici lehine ise, satış noktası tarafından tüketiciye ilk yaptığı ödeme tipi eğer taksitli ise kredi kartına, nakit veya tek çekim ise hesaba havale/eft yapılır.

·         Değişim sonrası satın alınan yatak için değişim işlemleri yapılırken değiştirilmek istenen yatağın, satın alındığı dönemdeki fiyatı geçerli olacaktır.

·         Kampanya gereği Smart Match ile satın alınan yatağa verilen bir hediye var ise, 120 gün içinde değişim talep edilmesi durumunda yeni alınan yatağın da hediyesi var ise, değişim işlemi ile verilen yatağın hediyesi verilir ancak hediye değişimi yapılamaz. İlk alınan yatağın hediyesi yok ise ancak değişim yapıldıktan sonra tercih edilen yatağın hediyesi var ise hediye yeni ürün ile birlikte gönderilir. İlk alınan yatağın hediyesi olup, değişimden sonraki yatağın hediyesi olmaz ise, ilk yatak ile alınan hediye değişim esnasında teslim edilmez, tüketicide kalır.

·         Smart Match kampanyası 7 Ağustos 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arısında yapılan satın alımlarda geçerlidir.

 

DETAYLAR
FAVORİLER