Silver Therapy

DHT YAYLI SERİ
%30 İndirim

  Silver Therapy

  DHT YAYLI SERİ
  "Belirtilen Fiyatlara ek %10 KDV İNDİRİMİ uygulanmıştır."
  PEŞİN FİYAT
  1.335,36
  Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit
  934,75
  Diğer Ödemelere 12 Taksitli Fiyat
  990.84

  12  x  77.90    taksitle satın alabilirsiniz.
  Peşin fiyatına  12  taksit
  ÖDEME SEÇENEKLERİ
  Silver Therapy yatak, Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT Yay Sistemi ve yüksek konfor sağlayan dolgu malzemesiyle yıllar boyu ilk günkü formunu korur. Gümüş iyonları sayesinde kötu kokuları engeller.
  - +

  Silver Therapy

  DHT YAYLI SERİ
  Silver iyon teknolojisine sahip Silver Therapy yatak, kumaşında bulunan gümüş iyonları sayesinde kötü koku oluşumunu engeller.Silver Therapy yatak, Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT Yay Sistemi ve yüksek konfor sağlayan dolgu malzemesiyle yıllar boyu ilk günkü formunu korur. Ekonomik ve uzun ömürlü yatak arayanlar için doğru bir seçenektir.

  Yıllar Boyu Aynı Konfor

  Yataş’a Özel DHT Yay Teknolojisi
  Silver Therapy yatak, Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT Yay Teknolojisi ve yüksek konfor sağlayan dolgu malzemesiyle yıllar boyu ilk günkü formunu korur.

  Yıpranmayan Uykular

  Çift Taraflı Kullanım
  Silver Therapy yatak, çift taraflı kullanım özelliğine sahiptir. Bu sayede kaliteli uykunun keyfini yıllarca sürersiniz!

  Kötü Kokuya Son

  Silver İyon Teknoloji
  Silver iyon teknolojisine sahip Silver Therapy yataklar, kumaşında bulunan gümüş iyonlar sayesinde, yatağınızdaki kötü kokuları engeller, size tertemiz bir uyku sunar.

  Her Bölgeye Ekstra Konfor

  7 Bölgeli Sistem
  Uyku yüzeyini 7 bölgeye ayırarak destek noktaları oluşturur, modern görünüme sahip kapitone uygulama ile uyku konforunuzu artırır.
  Garanti Bonus Kart’a 77,90 x 12 Taksit Fiyatlarla
  12 Taksitli Fiyat 82,57 x 12 Taksit Fiyatlarla
  GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1+11 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

  YATAŞ UYKUSU HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

  Yataş yataklarda geleneksel değiştirme kampanyasına özel %40’a varan
  indirimlerle birlikte ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi sizleri bekliyor. Üstelik %10 KDV indirimi fırsatıyla.

  İndirim kampanyaları 01 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan, yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Yatak grubunda 20 adet, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

  Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  BU ÜRÜNÜ SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN:

  • %30 İndirim

   Conform

   Bazalar
   Şık görünümü ve farklı renk seçenekleriyle odanıza özel seçim şansı sunan Conform sandıklı çelik baza, yüksek ayakları sayesinde yerinden oynatmadan t...
   1.085,49
   759,84 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  • %30 İndirim

   Siesta

   Bazalar
   Farklı renk alternatifleri ile yatak odalarına şıklık getiren Siesta Sandıklı Baza, çelik kontrüksiyonuyla da dayanıklılıkta oldukça iddialı. Yüksek a...
   1.072,68
   750,87 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  • %30 İndirim

   Point

   Başlıklar
   Karo desenli kapitonesi ve sade düğme detaylarıyla, her odanın tamamlayıcısı Point Başlık…Seçilen döşeme türüne göre ürün fiyatları değişiklik göstere...
   580,27
   406,19 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  • %30 İndirim

   Verona

   Başlıklar
   Kare kapitoneli farklı tasarımı ile Verona Başlık, 20'den fazla renk seçeneği ve ölçü alternatifleri ile odanızın şık tamamlayıcısı olacak.
   544,58
   381,20 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  FAVORİLER