Rina

DHT YAYLI SERİ
%30 İndirim

  Rina

  DHT YAYLI SERİ
  "Belirtilen Fiyatlara ek %10 KDV İNDİRİMİ uygulanmıştır."
  PEŞİN FİYAT
  631,53
  Bonus'a Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit
  442,07
  Diğer Ödemelere 12 Taksitli Fiyat
  468.59

  12  x  36.84    taksitle satın alabilirsiniz.
  Peşin fiyatına  12  taksit
  ÖDEME SEÇENEKLERİ
  Kenar destek süngerleri, Yataş’a özel çift tavlanmış çelik DHT Yay Sistemi ile Rina yatak, omurgaya destek vererek ortopedik ve uzun ömürlü uyku konforu sağlarken, jakarlı lüks dokuma kumaşı ile uyku kalitenizi artırır.
  - +

  Rina

  DHT YAYLI SERİ
  Geniş uyku yüzeyi sağlayan kenar destek süngerleri ve Yataş’a özel çift tavlanmış çelik DHT Yay Sistemi ile Rina yatak, omurgaya destek vererek ortopedik ve uzun ömürlü uyku konforu sağlarken, jakarlı lüks dokuma kumaşı ile uyku kalitenizi artırır. Rina Yataş’ın en ekonomik yatağıdır.

  Yatağınızın Ömrünü Uzatın

  DHT Yay Teknolojisi
  Rina yatak, Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT yay teknolojisi ve yüksek konfor sağlayan dolgu malzemesiyle yıllar boyu ilk günkü formunu Korur.

  Uyku Kalitenizin Güvencesi

  Jakarlı Lüks Dokuma Kumaş
  Rina yatağın özel jakarlı lüks dokuma kumaşı, yatağa şıklık katarken daha kaliteli ve kesintisiz uykunun kapılarını açar

  Daha Konforlu Uyku İçin

  Thermobond Elyaf
  Sıcaklığı muhafaza etme, yüksek hava geçirgenliği, koku ve nem tutmama özellikleriyle Thermobond Elyaf, Rina yatağa ekstra konfor katar.
  Garanti Bonus Kart’a 36,84 x 12 Taksit Fiyatlarla
  12 Taksitli Fiyat 39,05 x 12 Taksit Fiyatlarla
  GARANTİ BONUS’A ÖZEL 12 TAKSİT Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 13 Ekim - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1+11 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

  YATAŞ UYKUSU HEM İNDİRİMLİ HEM HEDİYELİ

  Yataş yataklarda geleneksel değiştirme kampanyasına özel %40’a varan
  indirimlerle birlikte ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi sizleri bekliyor. Üstelik %10 KDV indirimi fırsatıyla.

  İndirim kampanyaları 01 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan, yastık ve yorganlarda net %50, renkli ev tekstilinde %50’ye varan indirimler geçerlidir. Yatak grubunda 20 adet, ev tekstili grubunda 150 adet üründe ekstra %10 enflasyonla mücadele indirimi geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

  Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  ***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  BU ÜRÜNÜ SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN:

  • %30 İndirim

   Conform

   Bazalar
   Şık görünümü ve farklı renk seçenekleriyle odanıza özel seçim şansı sunan Conform sandıklı çelik baza, yüksek ayakları sayesinde yerinden oynatmadan t...
   1.085,49
   759,84 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  • %30 İndirim

   Siesta

   Bazalar
   Farklı renk alternatifleri ile yatak odalarına şıklık getiren Siesta Sandıklı Baza, çelik kontrüksiyonuyla da dayanıklılıkta oldukça iddialı. Yüksek a...
   1.072,68
   750,87 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  • %35 İndirim

   Deep

   Başlıklar
   Deep Başlık, 20'nin üzerinde renk çeşidi ve ekonomik fiyatıyla yatak odanıza yeni bir soluk getiriyor.
   397,22
   258,19 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  • %30 İndirim

   Siesta

   Başlıklar
   Hem ekonomik, hem şık hem de minimal tasarımı ile Siesta Başlık, odanızı renklendirecek.Seçilen döşeme türüne göre ürün fiyatları değişiklik gösterebi...
   536,34
   375,44 den başlayan fiyatlarla
   DETAYLI İNCELEYİN
  FAVORİLER