YATAŞ'ta uyku devrimi

YATAŞ'TA UYKU DEVRİMİ

“ Gelişmiş üretim tecrübesi ve yenilikçi teknoloji tedarikçiliğinde bir dünya lideri olan Leggett & Platt ile Türkiye’nin bir numaralı yatak markası Yataş ortaklığından doğan yenilik, üst düzey kalite ve 4 yeni yay teknolojisi; Yataş farkıyla şimdi tüm satış noktalarında. ”

Üstelik benzerlerinden çok çok daha uygun fiyatlarla..

En yeni yatak teknolojileri nelerdir?

 

Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan yay teknolojileri Yataş uykusuyla buluştu. Yanlış yatak seçiminin olumsuz sonuçlarına dikkat çeken ve doğru ürün seçimi konusunda bilinç oluşturmayı görev edinen Yataş, yeni teknolojiler üretmeyi sürdürüyor. Dünyanın en büyük yay üreticisi Leggett & Platt iş birliği ile 4 yeni yay teknolojisi ve üst düzey kaliteyi müşterilerine sunan Yataş, bir devri kapatarak Uyku Devrimi’ni başlattı.

 

Zero Gravity Yatak; Coil-within-coil teknolojisiyle üretilmiş Wallaby Yaylar, Zero Gravity Yatak içerisindeki 5 bölgeli yerleşimleri sayesinde sıradan pocket yaylara göre daha akıllı davranır. Tüm vücut profili ve uyku pozisyonlarına adapte olarak uyku sırasındaki vücut hareketlerine en iyi uyumu sağlar. Adaptive™ teknolojisiyle de kişiye özel termal konfor sağlayarak size özel bir yatak haline gelir.

 

Hourglass Air Yatak; Farklı vücut tiplerine ve uyku pozisyonlarına uygun destek sağlayan Hourglass yay sistemi ile Hourglass Air hiç yaşamadığınız bir uyku deneyimi sunuyor. Kum saati görünümüne benzeyen bu 3 kademeli yay sisteminde, uç kısımlardaki geniş yaylar vücudu yumuşak şekilde karşılar. Orta kısımdaki dar yay şekli, gerektiği zaman ve gerektiği kadar sert destek sağlar. Hourglass Air, çok farklı vücut profillerini bile doğru şekilde destekler.

 

Ergocoil Infinity Yatak; Sıradan yaylı yataklara göre iki kat daha fazla yay ile iki kat daha fazla konfor sağlar. Ergocoil Infinity yatağın yüksek konforu sayesinde yorgun uyandığınız sabahları geride bırakacaksınız! Yataş’a özel Ergocoil™ sonsuz yay sistemiyle omurganın doğru şekilde desteklenmesini sağlayan ve sessiz bir uyku sunan Ergocoil Infinity, UltraWaist Bel Desteği ve çıkarılabilen kalın uyku pedi ile ekstra konfor sağlarken kişiye özel çalışan Adaptive teknolojisi sayesinde de size özel uyku sıcaklığı sunar.

 

Verticoil Aqua Yatak; Verticoil® Edge™ yay ile sıradan yaylara kıyasla %21 daha fazla yay içeren Verticoil Aqua omurgaya %21 daha fazla destek sağlar ve güçlendirilmiş kenarlarıyla daha geniş bir uyku yüzeyi sunar. Bel bölgesine özel destek sağlayan UltraWaist Bel Destek sistemi ve dinlendirici etki sağlayan Wet Gel dolgu malzemesi sayesinde Verticoil Aqua yatak, bulutların üzerinde uyku hissi verir. Yıkanabilir ince pedi ve çıkarılabilir çift taraflı kalın pedi ile ekstra konforlu, temiz bir uyku sunar.

FAVORİLER