YATAŞ sizi ve sevdiklerinizi
korur Phthalate Free

YATAŞ SİZİ VE SEVDİKLERİNİZİ KORUR

PHTHALATE FREE

“ Yataş sadece evinizi değil, aynı zamanda bedeninizi de düşünür. Bu nedenle baza ve başlıkları Phthalate içermeyen derilerle üretir. Siz rüyalar aleminde huzur içinde gezinirken, Phthalate Free teknolojisi ile geliştirilen ürünler, sizi ve sevdiklerinizi oluşabilecek tehlikelere karşı korur. ”

Phthalate nedir?
Phthalate, sert materyallere esneklik kazandırmak amacıyla kullanılan kimyasal bir maddedir. Bu kimyasal; böbrek yetmezliği, kısırlık, kanser vb. hastalıklara neden olmaktadır. Aynı zamanda suda çözünürlüğü düşük bir madde olmasından ötürü doğaya zarar vermektedir.

Phthalate Free teknolojisi ile geliştirilen ürünler, sizi ve sevdiklerinizi oluşabilecek tehlikelere karşı korur.

Phthalate Free Ürünler
Yatak başlığı ve baza; vücudunuzun yenilenme süresi olan uykunuz sırasında size en yakın olan eşyalardır. Genel olarak deri ile döşenen bu eşyalar zamanla aşınarak çözülmeye başlarlar ve Phthalate gibi zehirli kimyasal maddeleri havaya salarlar. Sağlıklı ve huzurlu uykular için son teknolojileri ürünlerine uygulayan Yataş, bazalarında Phthalate Free özellikli deriyi tercih etmektedir. Phthalate Free deri, çözünme sırasında havaya zehirli kimyasallar bırakmaz, soluduğunuz havayı kirletmez, sizi, ailenizi ve çevrenizi güvence altına alır.

FAVORİLER