KATEGORİLER

En Rahat Uyku Pozisyonu İçin Move-Up Master Hareketli Baza

Yataş Bedding Move-Up Master hareketli baza ile kaliteli uyku anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. 5 ayrı hareket bölgesi ile her ihtiyaca yönelik konfor sunan Move-Up Master, baş, boyun, sırt, bel ve ayak bölgelerine özel ayarlanabilen farklı pozisyonları ile uyku apnesinden reflüye, bel ve boyun ağrılarından horlamaya kadar birçok soruna çözüm olarak mışıl mışıl uykuyu yatak odanıza taşıyor.

 

Uyku kalitesi yatak, yorgan, yastık gibi uyku ürünleri ile doğrudan ilişkili. Uyku ürünlerinin yanı sıra vücudun tam olarak dinlenebilmesi için her uzuv da rahat edebileceği, farklı pozisyonlara ihtiyaç duyuyor. Bunun bilinciyle hareket eden Yataş, vücudun tamamının dinlenebilmesi için Move-Up Master hareketli baza ile farklı bir uyku deneyimi sunuyor.

 Vücudunuzun Her Bölgesi DinlensinDünyanın en gelişmiş teknolojileri kullanılarak üretilen Move-Up Master, hareket edebilen özel motor sistemi sayesinde baş, boyun, sırt, bel ve ayak olmak üzere vücudun 5 ayrı bölgesi için farklı pozisyonlar sunuyor.

 

Sağladığı konforla mükemmel uykunun garantisi olan Move-Up Master hareketli bazanın bel hizasından baş bölgesine kadar ayarlanabilme özelliği, reflü ve uyku apnesi gibi rahatsızlıklara etkin çözüm getiriyor. Mide asidinin ağıza gelmesine sebep olan sindirim sistemi rahatsızlığı reflü, uyku kalitesini etkileyen hastalıkların başında geliyor. Dinlenmek üzere yatağa uzanmışken birdenbire mide asidinin uykuları kaçırması reflüsü olanların sıklıkla şikayetçi olduğu bir konu. Horlamanın yol açtığı, uykuda solunum durması olarak tanımlanan uyku apnesi ise dikkatsizliğe yol açması sebebiyle trafik ve iş kazalarına, ayrıca astıma ve diyabete kadar birçok soruna sebep olabiliyor. Move-Up Master hareketli bazanın baş bölgesinin yanı sıra boyun bölgesi de ayarlanabiliyor. Özellikle hem uyku kalitesini düşüren hem de çevreye rahatsızlık veren horlama problemi olanlar, horlama önleyici pozisyon ayarı ile sağlıklı ve rahat bir uykuya kavuşuyor.

 

Bel, Sırt ve Boyun Ağrıları Move-Up Hareketli Baza ile Son Buluyor

İnsan ömrünün ortalama üçte birini oluşturan uyku, sağlıklı bir yaşam için de büyük önem taşıyor. Gün içerisinde oturuş ve duruş pozisyonlarının yanı sıra uyku pozisyonlarının da omurga sağlığı üzerinde oldukça etkili. İnsan vücudunun boyun ve bel bölgesinde doğası gereği bulunan eğrilikler yanlış yatak seçimi nedeniyle bozulabiliyor. Bu doğal eğriliklerin azalması ya da artması da bel, boyun ve sırt ağrılarına yol açıyor. Yataş Bedding’in mükemmel uyku konforu için ürettiği Move-Up Master hareketli baza, ayarlanabilen bel bölgesi ile vücut ağırlığını dengeli bir şekilde dağıtarak bel ve kas ağrılarının önlenmesine yardımcı oluyor. Ayarlanabilen sırt bölümü ise sırtınızın dik durumda kalmasını sağlayarak omurganızın düzelmesine yardımcı oluyor.
Kalitesiz uyku, konsantrasyon eksikliği, baş ağrısı, halsizlik, bağışıklık sisteminin zayıflaması gibi birçok şikâyete yol açıyor. Hareketli bazanın ayarlanabilen ayak bölgesi kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olarak sağlıklı dinlenmeye yardımcı oluyor.

Yatak odanızın en şık ve konforlu üyesi olmaya aday Move-Up Master hareketli baza pull back mekanizması ile yerleşim rahatlığı da sunuyor. Mekanizma sayesinde yatağın baş bölgesi kaldırıldığında ayrıca çekmeye gerek kalmadan yatak, baza ile birlikte hareket ediyor. Bu sayede duvara sıfır pozisyonda kullanılabiliyor. Ayrıca bu mekanizma sayesinde yatağın yanında yer alan mobilyalardan da uzaklaşmak gerekmiyor.

 

Uzaktan Kumanda ile Kullanım Kolaylığı

Uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilen hareketli baza, yattığınız yerden, konforunuz bozulmadan kontrol imkânı sunuyor. Kumandasında bulunan fener özelliği ile gece de rahatlıkla kullanabileceğiniz uzaktan kumanda istediğiniz pozisyonu ayarlamanızı kolaylaştırıyor. Sessiz çalışma özelliği ise uyku konforunuza kattığı sessizlik ile kesintisiz uykuyu artırıyor.

 Siz de mükemmel uyku ve konforu bir arada sunan Move-Up Master hareketli baza ile yepyeni bir deneyimin keyfini çıkarmak için Yataş Bedding mağazalarını ve web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ