Çekmeceli Baza Modelleri ile Sandıklı Baza Modelleri Arasındaki Temel Farklar Nelerdir?

ÇEKMECELİ BAZA MODELLERİ İLE SANDIKLI BAZA MODELLERİ ARASINDAKİ TEMEL FARKLAR NELERDİR?

Yatak odanızı ve evinizi düzenli tutmanın en pratik yollarından biri, sandıklı bazaları tercih etmektir. Sandıklı ve çekmeceli baza modelleri, fazla eşyalarınızı depolamak için mükemmel alternatifler olmalarının yanında, şık tasarımlarıyla da yatak odanızın dekorasyonunda tarzınızı yansıtıyor.

Her Mekana Uygun Baza Modelleri

Her ihtiyaca göre ve her büyüklükteki yatak odalarına uygun ayrı bir baza bulunuyor. Bazalar, sandıklı ve çekmeceli modelleri sayesinde çok kullanışlı depolama alanları sunuyorlar. Ayrıca birbirinden şık tasarımlarıyla yatak odanızın ve evinizin dekorasyonunu tamamlıyorlar. Size uygun baza modeline karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken etkenlerin başında bazayı kullanacağınız odanın şekli bulunuyor. Sandıklı baza modelleri yukarıya doğru açıldıklarından, daha dar odalar için ideal oluyorlar. Çekmeceli bazalardan en iyi şekilde yararlanmak için ise bazanın yanında en az çekmecenin genişliği kadar bir boş alan olması gerekiyor.

Her İhtiyaca Uygun Baza Modeli Farklı

Sandıklı baza modelleri yukarı doğru açılırken, çekmeceli baza modellerini herhangi bir çekmeceyi kullanır gibi pratik bir şekilde açıp kapamanız mümkün oluyor. Bu sebeple çekmeceli bazalar özellikle çocuk odaları için daha kullanışlı oluyor. Eğer bazayı çocuklarınızın eşyalarını koymak amacıyla satın alacaksanız çekmeceli alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Böylece onlar da çekmeceleri kolayca açıp kapatabilirler.

Diğer yandan bazada muhafaza etmek istediğiniz eşyalarınız çoksa veya hurç, yorgan gibi büyük parçalardan oluşuyorsa sandıklı baza modelleri geniş saklama bölmeleri sayesinde size ihtiyacınız olan alanı sunabilir. Sandıklı bazalarda bulunan emniyetler sayesinde sandık kapağı açık olduğunda bile güvende olursunuz. Çekmeceli bazalar ise küçük eşyalarınızı, çocuklarınızın oyuncaklarını, fazla yastık, örtü gibi küçük parçaları depolamak için daha pratik bir çözüm olabilir.

Şık Tasarımlı Bazalarla Yatak Odanızı Süsleyin

Sandıklı ya da çekmeceli baza modelleri, şık dizaynları ile yatak odanıza hoş bir görüntü de katıyor. Dekorasyon trendlerini yakından takip eden Yataş Bedding; kaliteli malzeme, kullanışlı sandık ve çekmece özelliklerine ek olarak, size birbirinden güzel baza modelleri sunuyor. İster açık renkli, ister koyu renkli ahşaptan yapılan baza modellerini tercih ederek yatak odası dekorasyonunuza uyumlu bir tarz yaratabilir, bazanızı şık yatak başlıkları ile tamamlayabilirsiniz.

Hem sandıklı hem de çekmeceli baza modelleri, tek kişilik ve çift kişilik yatak modellerine göre alternatifler içeriyor. Böylece dilerseniz kendi yatak odanızda, dilerseniz çocuk veya misafir odasında hayatınızı kolaylaştıracak sandıklı baza modellerini tercih edebilirsiniz.

FAVORİLER