Agu

POCKET YAY + VISCO SERİ BEBEK YATAKLARI
%35 indirim
Bebek Nevresim Takımı Hediyeli

Agu

POCKET YAY + VISCO SERİ BEBEK YATAKLARI
699,00
454,35
12  x  37.86    taksitle satın alabilirsiniz.
Peşin fiyatına  12  taksit
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabileceğiniz Agu, Visco elastik süngeri ve Pocket Yay Sistemi sayesinde pamuksu uykular sunar. Koruma bariyerleri sayesinde bebeğinizi yatakta koruma altına alır. Fermuarlı koruyucusu rahatça çıkarılıp yıkanabilir, dilerseniz yatak dışında da alt değiştirme pedi olarak kullanılabilir.
Bebek nevresim takımı hediyelidir.
- +

Agu

POCKET YAY + VISCO SERİ BEBEK YATAKLARI
>ÖZELLİKLERİ >ÖDEME SEÇENEKLERİ >KAMPANYALAR

Akıllı Destek

Pocket Yay Teknolojisi
Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar ile bebeğinizin vücuduna mükemmel adapte olur ve farklı ağırlık bölgelerine birbirinden bağımsız destek sağlar.

Bebeğinizin Vücudu Yatağınızın Hafızasında

Açık Hücreli Visco Sünger Teknolojisi
Açık hücreli Visco sünger kullanılarak üretilen Yataş Visco yataklar, omurganın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı olur. Açık hücreli yapıları, sıcaklığa ve basınca duyarlı olmaları sayesinde, bebeğinizin vücudunu daha fazla sararak uyku kalitesini artırır.

Bebeğiniz İçin Yüksek Güvenlik ve Kalite

LGA® Ergonomi Sertifikası
Tüm Yataş Bebek Yatakları koleksiyonundaki ürünler bebek vücut ergonomisine uygunluğu, Mikrobiyolojik uygunluk ve Biyomekanik alanlarında Almanya’da sadece yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere verilen LGA® sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Bebeğinizin Narin Cildine Süt Lifleri Dokunuşu

Milky® Kumaş
Bebek yataklarında kullanılan Milky kumaş süt liflerinden elde edilir.İçeriğinde bulunan %30 aminoasit sayesinde bebek cildinin hassas nem seviyesini düzenler. Yumuşacık, yıkanabilir pamuklu yüzeyiyle fazla nemi emerek, bebeği rahatlatır.

Omurga Gelişimine Doğru Destek

Yaşa Göre Uyku Yüzeyi
0-2 Yaş için 28 DNS sert sünger 3-6 yaş tarafında kullanılan 60 DNS Visco Elastik sünger, birlikte kullanıldığı Pocket Yay Sistemi ile bebek için en yüksek destek ve konfor sağlanır.
World Kart’a 37,86 x 12 Taksit Fiyatlarla
Diğer Kartlara 75,73 x 6 Taksit Fiyatlarla
WORLD’E ÖZEL +12 TAKSİT Yapı Kredi World ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Nisan - 14 Temmuz 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi World kart ile Yapı Kredi POS'larından ev tekstili ürünlerinde yapılacak 3 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır.

40. YILA ÖZEL YATAŞ’TA İNDİRİM VE HEDİYE YAĞMURU

Yataş’ın 40. yılı şerefine yataklarda ve bazalarda net %35, başlıklarda net %40 indirim ve birçok üründe hediye fırsatı bir arada.

Yataş mağazalarından yapılacak yatak ve baza ürünlerinde peşin fiyat üzerinden net %35 indirim, baza başlıklarında net %40 indirim uygulanır. Ayrıca Thermo Rest Yatak ile Handy Yastık, Visco Alora Pure Yatak ile Visco Therapy Free Yastık, Supreme Comfort Yatak ile Self-Pillow Yastık, Athletic Yatak ile Anti-Stress Yastık, Wedding Premium Yatak ile Polyat Yastık ve Legend Climatic Yatak ile Microfit Lastikli Alez hediye edilir. Yastık hediyeli ürünlerde tek kişilik yataklar (90x190 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm) ile bir, çift kişilik yataklar (140x190 cm, 140x200 cm, 150x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm) ile iki yastık hediye verilir. Hediye verilen Microfit Lastikli Alez, satın alınacak Legend Climatic Yatak ile aynı ebatta olacaktır. Yataklarda, yeni ürünlerde indirim oranı %25’tir.

Bebek yatakları alışverişlerinde ise Dogs, Baby ve Sheep nevresim takımlarından birisi hediye edilir. Hediyeli ürünler stoklarla sınırlıdır, bu ürünler muadil diğer ürünler ile değişiklik gösterebilir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez.


WORLD’E ÖZEL 12 TAKSİT

Yapı Kredi World ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 15 Temmuz - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi World kart ile Yapı Kredi POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.
TEKNİK ÖZELLİKLER
FAVORİLER