KATEGORİLER

Yataş Bedding, uyku alanlarınız için gerekli olan her üründe olduğu gibi alezlerde de ön plana çıkan yenilikçi ve teknolojik tasarımlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyor. Alezlerle yatağınızı koruyabilir ya da konforunuzu artırabilirsiniz. Uyku alanınızı iyileştirmek için sunduğu, birbirinden farklı özellikteki alez modellerinden ihtiyacınız olanı Yataş Bedding farkıyla rahatça bulabilir, standart alezlerle uykunuzun kalitesini artırarak kendinize en güzel hediyeyi verebilirsiniz.

 

Uzun Ömürlü Yatakların Sırrı: Alez

 

Kaliteli uyku, sağlıklı ve konforlu bir uyku ortamında gerçekleşir. Uyku kalitenizi artıracak olan elyaf dolgulu standart alezlerle günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Bu yorgunluğu atarken oluşan terleme gibi durumlarda yatağınızdaki dolgu aşınır ve konforunuz azalır. Yatağınız, kirlenmeye bağlı olarak bakterilerin üremesi ve yaşamasına uygun hale gelir. Yatağın yüzeyine sereceğiniz standart alezlerle yatağınızın aşınmasını ve bakterilerin üremesini önleyebilir, aynı zamanda yatağınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Yatağınızı kirden koruyan alezlerle yatağınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Yatağınızı uzun yıllar kullanmanıza imkân tanıyacak olan alezlerle bütçenize büyük bir katkı sağlayabilirsiniz. Yıkanabilir özellik, ürünlerin düzenli olarak temizlenebilmesi açısından büyük önem taşır. Büyük bir yatak temizlemek yerine kolayca çıkarılan, makinede yıkanabilen ve ütü gerektirmeyen standart alezleri tercih etmek hem zamandan hem enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

 

Uykunuzu Verimli Hale Getirmenin Ekonomik Yolu: Standart Alez

 

Standart alezler, içerdiği elyaf dolgu sayesinde uyku konforunuzu artırır. Aynı zamanda alerjene karşı koruma da sağlayan alezler, rahat bir uyku çekmenizi sağlar. Her yatak modeline uyum sağlayan alezleri uyuyacağınız her alanda kullanabilir, uykunuzu en verimli hale dönüştürebilirsiniz. Standart alezler, vücuda dost yüzde 100 pamuktan üretilirler. Pamuklu kumaş, yazın terletmeyen kışın da sıcak tutan yapısıyla sağlıklıdır ve rahat bir kullanım sunar. Standart alezler, köşelerinde bulunan sağlam lastiklerle yatağınıza kolaylıkla geçirilebilir. Yatağınızla bir bütün haline gelen alezin kusursuz duruşu üzerine nevresiminizi rahatlıkla serebilir ve kendinizi maksimum konfor sunan yatağınıza bırakabilirsiniz.

 

Bütçe dostu ürünlerle Yataş Bedding sayesinde uykunuza iyi gelecek her ürünü bulabilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik değişen ebatlarıyla aradığınız her boyuttaki standart aleze kolayca ulaşabilir, uyku alanınızı iyileştirmeye yatağınızı korumakla başlayabilirsiniz.

Standart

Toplam 2 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 2 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Bebek Alez
(2 Yorum)

İçeriğindeki özel Dacron® Hallofil® Allerban® elyaf dolgusu sayesinde bebeğinize sıcacık ve sağlıklı bir uyku sunar hem de yatakların ömrünü uzatır.

İçeriğindeki özel Dacron® Hallofil® Allerban® elyaf dolgusu sayesinde bebeğinize sıcacık ve sağlıklı bir uyku sunar hem de yatakların ömrünü uzatır.

%50
269,90 TL
134,95 TL
Alez
(1 Yorum)

Elyaf dolgusu sayesinde hem yatak koruyucu hem de konfor artırıcı bir üründür.

Elyaf dolgusu sayesinde hem yatak koruyucu hem de konfor artırıcı bir üründür.

Sepette %15 İndirim
%50
362,89 TL
181,44 TL
Sepette %15 İndirim
%50
İncele