KAPAT
KATEGORİLER
<p>İlk g&uuml;nden bu yana konforu ve kaliteyi ilke edinen Yataş Bedding, lastikli alez &uuml;retimi ile yatağınızda kirden ve tozdan uzak, yumuşacık dokusu ile huzurlu bir uyku &ccedil;ekmenize yardımcı oluyor. Lekelere, tozlara ve sıvılara karşı yatağınızın koruyuculuğunu yapan bir kalkan g&ouml;revi g&ouml;r&uuml;rken aynı zamanda k&ouml;şelere takılan lastikli formu ile yatağın bozulma riskini de ortadan kaldırıyor. Bu sayede yatakta rahat hareket etmenize olanak sağlanıyor. T&uuml;m yorgunluğunuzun son durağı olan yataklarınızın uzun &ouml;m&uuml;rl&uuml; kullanımı, lastikli alez ile hayal olmaktan &ccedil;ıkıyor.</p> <p><strong>&nbsp;</strong></p> <p><strong>Rahat Bir Uyku İ&ccedil;in Lastikli Alez</strong></p> <p><strong>&nbsp;</strong></p> <p>G&uuml;ne mutlu başlamanın yatak konforu ile kesinlikle bir ilgisi var! Sert bir y&uuml;zeye sahip yataklar yeterli rahatlığa ve dinlendirici &ouml;zelliğe sahip değil. T&uuml;m g&uuml;n sıkışmış olan bedeninizi yatak ile buluşturduğunuzda pamuklara sarılıyormuş gibi hissetmek istersiniz. Lastikli alez, t&uuml;m yorgunluğunuzdan sonra g&uuml;l&uuml;msemenizin sebebi olabilir. &Uuml;st y&uuml;zeyinin polyester yapılı micro yumuşak dokusu sayesinde, &uuml;zerine ge&ccedil;irilen her yatağa ayrı bir yumuşaklık ve konfor sağlıyor. Lastikli yapısı, kayma veya bozulma riski olmadan yatağınızın i&ccedil;inde &ouml;zg&uuml;rce hareket etmenize olanak veriyor. &Ccedil;ocuk yataklarına, tek kişilik yataklara, &ccedil;ift kişilik yataklara uygun olarak &uuml;retilmiş olup, her yatağa uyum sağlayabilecek ebatları ile sınırları ortadan kaldırıyor. Sahip olduğunuz her yatak, lastikli alez ile konforunu tamamlamayı bekliyor.</p> <p><strong>&nbsp;</strong></p> <p><strong>Lastikli Alez Modelleri İle Yatağınız G&uuml;vende</strong></p> <p><strong>&nbsp;</strong></p> <p>Lastikli alez, yatağınızı koruma g&ouml;revini &uuml;stleniyor. Arka y&uuml;zeyindeki membranı sayesinde su ge&ccedil;irmez &ouml;zelliğine sahip. Yatağınızda oluşabilecek leke ve d&ouml;k&uuml;lebilecek sıvı yatağınıza ulaşmadan, alez tarafından emiliyor. Bu sayede istenmeyen durumlarda yatağınız zarar g&ouml;rmemiş oluyor. Yıkanabilir olma &ouml;zelliği, istenmeyen kirler oluştuğunda sadece alezi kolayca temizlemenizi sağlayarak yatağın &uuml;zerinden kiri &ccedil;ıkartma y&uuml;k&uuml;n&uuml; de ortadan kaldırmış oluyor. &Ouml;nceden oluşmuş tahribat veya lekeye sahip yataklarınızda da imdadınıza koşuyor. Kirli g&ouml;r&uuml;nt&uuml;ye sahip yatağınızın &uuml;zerine &ouml;rteceğiniz alez ile tertemiz bir yatağa kavuşabilirsiniz. Temiz, rahat ve huzurlu bir uyku i&ccedil;in ihtiyacınız olan lastikli aleze, Yataş Bedding'ten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yatağınızda "Oh be!" demenizin en b&uuml;y&uuml;k yardımcısı lastikli alez, Yataş Bedding b&uuml;nyesinde uygun fiyatlarla sizi bekliyor.</p>
Toplam 1 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 36 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Lastikli Alez
Micro yumuşak yüzeyi ve su geçirmez membranı sayesinde yatakların ömrünü uzatır. Üst yüzeyi polyester ve çok yumuşaktır. Arka yüzü membranlı olup su geçirmez.
Micro yumuşak yüzeyi ve su geçirmez membranı sayesinde yatakların ömrünü uzatır. Üst yüzeyi polyester ve çok yumuşaktır. Arka yüzü membranlı olup su geçirmez.
%60
119,90 TL
47,96 TL