KATEGORİLER

Lastikli

Toplam 1 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 1 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Lastikli Alez
(2 Yorum)

Micro yumuşak yüzeyi ve su geçirmez membranı sayesinde yatakların ömrünü uzatır. Üst yüzeyi polyester ve çok yumuşaktır. Arka yüzü membranlı olup su geçirmez.

Micro yumuşak yüzeyi ve su geçirmez membranı sayesinde yatakların ömrünü uzatır. Üst yüzeyi polyester ve çok yumuşaktır. Arka yüzü membranlı olup su geçirmez.

%25 indirim!
%50
229,89 TL
86,21 TL
%25 indirim!
%50
İncele

Lastikli

Lastikli alez modelleri, çeşitli boyut seçenekleriyle birlikte ekstra yumuşak bir yüzey ve pratiklik sağlıyor. Yataş lastikli alezler için hemen tıklayın.

İlk günden bu yana konforu ve kaliteyi ilke edinen Yataş Bedding, lastikli alez üretimi ile yatağınızda kirden ve tozdan uzak, yumuşacık dokusu ile huzurlu bir uyku çekmenize yardımcı oluyor. Lekelere, tozlara ve sıvılara karşı yatağınızın koruyuculuğunu yapan bir kalkan görevi görürken aynı zamanda köşelere takılan lastikli formu ile yatağın bozulma riskini de ortadan kaldırıyor. Bu sayede yatakta rahat hareket etmenize olanak sağlanıyor. Tüm yorgunluğunuzun son durağı olan yataklarınızın uzun ömürlü kullanımı, lastikli alez ile hayal olmaktan çıkıyor.

 

Rahat Bir Uyku İçin Lastikli Alez

 

Güne mutlu başlamanın yatak konforu ile kesinlikle bir ilgisi var! Sert bir yüzeye sahip yataklar yeterli rahatlığa ve dinlendirici özelliğe sahip değil. Tüm gün sıkışmış olan bedeninizi yatak ile buluşturduğunuzda pamuklara sarılıyormuş gibi hissetmek istersiniz. Lastikli alez, tüm yorgunluğunuzdan sonra gülümsemenizin sebebi olabilir. Üst yüzeyinin polyester yapılı micro yumuşak dokusu sayesinde, üzerine geçirilen her yatağa ayrı bir yumuşaklık ve konfor sağlıyor. Lastikli yapısı, kayma veya bozulma riski olmadan yatağınızın içinde özgürce hareket etmenize olanak veriyor. Çocuk yataklarına, tek kişilik yataklara, çift kişilik yataklara uygun olarak üretilmiş olup, her yatağa uyum sağlayabilecek ebatları ile sınırları ortadan kaldırıyor. Sahip olduğunuz her yatak, lastikli alez ile konforunu tamamlamayı bekliyor.

 

Lastikli Alez Modelleri İle Yatağınız Güvende

 

Lastikli alez, yatağınızı koruma görevini üstleniyor. Arka yüzeyindeki membranı sayesinde su geçirmez özelliğine sahip. Yatağınızda oluşabilecek leke ve dökülebilecek sıvı yatağınıza ulaşmadan, alez tarafından emiliyor. Bu sayede istenmeyen durumlarda yatağınız zarar görmemiş oluyor. Yıkanabilir olma özelliği, istenmeyen kirler oluştuğunda sadece alezi kolayca temizlemenizi sağlayarak yatağın üzerinden kiri çıkartma yükünü de ortadan kaldırmış oluyor. Önceden oluşmuş tahribat veya lekeye sahip yataklarınızda da imdadınıza koşuyor. Kirli görüntüye sahip yatağınızın üzerine örteceğiniz alez ile tertemiz bir yatağa kavuşabilirsiniz. Temiz, rahat ve huzurlu bir uyku için ihtiyacınız olan lastikli aleze, Yataş Bedding'ten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yatağınızda "Oh be!" demenizin en büyük yardımcısı lastikli alez, Yataş Bedding bünyesinde uygun fiyatlarla sizi bekliyor.