KATEGORİLER

Yataş Bedding yataklarınızın ömrü uzasın ve rahat uykularınıza devam edin diye yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Yataklarınızın ömrünü kısaltan en önemli sebeplerden biri dış etkenlerdir. Yataklarınız nem gibi dış etkenlere maruz kaldığında onları koruyabilmek için uyku uzmanı Yataş Bedding sizlere özel full kenar alezi tasarladı. Lastikleri ile tüm yatağı saran ve yatağınızın her köşesini koruyabilen full alez modelleri, yataklarınızın ömrünü uzatırken konforunuzu da artırıyor. Zengin ölçü seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda full kenar alez modelleri sizleri bekliyor.

Standart Alezlerden Vazgeçirecek Yeni Tasarım

Alezlerin en önemli özelliği yataklarınızı koruyup ömrünü uzatmasıdır. Yataklarınızı korumak ve ömrünü uzatmak istediğinizde standart alez modellerinde yaşanan en büyük sorun ise yatağın her köşesini tam olarak dış etkenlerden koruyamamanız olacaktır. Yataş Bedding bu sorunu ortadan kaldırmak için sizler için özel tasarladığı full kenar alez modelleri ile yatağınızı uzun yıllar güvenle kullanmanızı sağlar. Full kenar alezler, farklı kullanım özelliklerine göre model seçenekleri sunuyor. Pamuklu alez modelleri yüzde 100 pamuk kumaş konforunu yaşatırken çamaşır makinenizde 40 derecede güvenle yıkamanıza imkan sağlıyor. Yün grubu alez modelleri, pamuk kumaştan üretilmesinin yanı sıra çamaşır makinesinde 30 derecede güvenle yıkayabilmenizi sağlayan %100 yün elyaf dolgusu ile sizlere kolay temizlik imkanı sunuyor. Bunun yanında ürünün ısı dengeleme ve doğal olma özelliği ile huzurlu bir şekilde uyuyabileceksiniz. Kenar lastikleri ise yatağınızın kenarlarını da temiz tuttuğu gibi; alezin çarşaf altında toplanma olasılığını yok ediyor. Gece boyunca yatakta özgürce hareket etmenizi sağlıyor. Yataş Bedding farklı ebatlardaki full kenar alez modelleri ile yatağınıza en uygun seçimi yapabilme imkanı sunuyor. Sağlığa zarar vermeyecek materyallerle tasarlanan alezlerle sağlığınız da güvende.

Uzun Ömürlü Yataklar için: Full Kenar Alez

Full kenar alez modelleri ile yataklarınızın kalitesini uzun vadede koruyarak huzurlu uykunuza devam edebilirsiniz. Standart bir alezden beklenenin çok daha fazlasını sunan full kenar alezler ile yenilenmenin tam zamanı! Yıllarca kullanabileceğiniz kaliteye sahip alez modellerini üstün kalite ödüllü Yataş Bedding'de bulabilir, uygun fiyat avantajları ile hemen satın alabilirsiniz.

Full Kenar

Toplam 2 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 2 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Full Kenar Alez
(1 Yorum)

Tüm yatağa geçirilerek, yatakların ömrünü uzatır.

Tüm yatağa geçirilerek, yatakların ömrünü uzatır.

Sepette %15 İndirim
%50
439,90 TL
219,95 TL
Sepette %15 İndirim
%50
İncele
Full Kenar Alez
(1 Yorum)

Diğer yün ürünlerinden farklı olarak, Superwashed yün grubu ürünler, çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Diğer yün ürünlerinden farklı olarak, Superwashed yün grubu ürünler, çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Sepette %15 İndirim
%50
923,89 TL
461,94 TL
Sepette %15 İndirim
%50
İncele