KATEGORİLER

Geceleri yaşanabilecek ısı değişimleri vücut sıcaklığınızı etkiliyor ve yatak içerisinde dönüp durmanıza yol açıyorsa bu duruma karşı bir çözüm var! Yataş Bedding Dacron Climarelle Cool Alez, serinletici bir etki yaratarak vücut ısınızı dengeliyor ve gece boyu sağlıklı bir uyku olanağı tanıyor. Sıcak havanın bunaltıcı etkisi ile meydana gelen dönüşlerinizi alez, serinletici etkisi ile ortadan kaldırıyor. Yatağınızda maksimum konforla uyumanızı hedefleyen Yataş Bedding'in özenle tasarladığı Dacron Climarelle Cool Alez modelleri, tek kişilik ve çift kişilik farklı ebatları ile her tür yatak modeline uyum sağlıyor.

 

Dacron Climarelle Cool Alez ile Artık Uykularınız Bölünmesin

 

Yataş Bedding'in üstün teknolojisiyle özenle tasarlanmış Dacron Climarelle Cool Alez, yapısındaki serinletici etkisi ile kesintisiz bir uyku olanağı sunuyor. Isı değişimlerine bağlı dönüşleri engellerken uyku konforunuzu en üst düzeye çıkarıyor. Kesintisiz ve konforlu bir uykunun ardından yepyeni bir güne zinde başlamanıza olanak tanıyor. Yüzde 100 pamuk kumaştan oluşan alez modelleri sağladığı nem transferi ile teri minimize ediyor; gece boyu kuru kalmanıza yardımcı oluyor. Makinede 60 derecede yıkanabilme özelliği ile kolayca temizleniyor. 79 tel dokumalı Dacron alez modelleri özel dolgu malzemesi ile yatağınıza yumuşak bir dokunuş ekleyerek rahat bir uykuya kucak açmanızı sağlıyor.

 

Beklentinin Çok Ötesinde Bir Alez Deneyimi

 

Bahar ve yaz aylarında serinleten etkisinin yanında, pamuk yapısı ile kışın da sıcak tutan Dacron® Climarelle® Cool alez dayanıklı kumaşı ile yatağınızın koruyucu kalkanı oluyor! Yıllar içerisinde yatağınıza işleyerek kötü koku ve bakterilere sebep olabilecek lekelenmelerin önüne geçiyor; yatağınızın kullanım ömrünü uzatıyor. Dayanıklı kumaş yapısı ile kolay yıpranmıyor ve yıllarca kullanım imkanı sunuyor. Dört farklı köşesinde yer alan dayanıklı lastikler Dacron alez modelinin altınızdan kaymasını engelliyor, konforlu bir kullanım olanağı vadediyor. Uyku kalitenizi yıllarca yüksek tutarken hayat kalitenizi artıran bu üstün teknoloji ürünü, uygun fiyatlarla Yataş Bedding'te sizleri bekliyor. Geniş ölçü yelpazesi ile hemen her yatağa uyum sağlayan Dacron Climarelle Cool Alez modelini, kendi yatak ölçünüze göre sipariş edebilir, Yataş Bedding güvencesi ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Dacron

Toplam 2 sonuç bulundu
Karşılaştırma Listem
Karşılaştırma Listem
FİLTRELER
Toplam 2 sonuç bulundu
KAPAT
Filtreler
Group 2
Group 3
Alez
(3 Yorum)

Özel Teknoloji

Özel Teknoloji

209,90 TL
Alez
(2 Yorum)

Serinletici etki ve ısı transferi ile dengeli bir uyku sağlar.Özel dolgu malzemesi sayesinde minimum ağırlıkla maksimum konfor hedeflenir.

Serinletici etki ve ısı transferi ile dengeli bir uyku sağlar.Özel dolgu malzemesi sayesinde minimum ağırlıkla maksimum konfor hedeflenir.

Sepette %20 İndirim
%50
1.132,89 TL
566,44 TL
Sepette %20 İndirim
%50
İncele